2726
عنوان

کروناجلوی اومدن پری رو میگیره؟

136 بازدید | 11 پست

ال دی مصرف کرده بودم،باید پریود میشدم ولی نشدم

میتونه علتش کروناگرفتنم باشه؟یا ممکنه حامله شده باشم؟

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کرونا گرفتم دوبار شدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
چند روز تو قرنطینه بودی بعد چند روز تست پی سی ار دادی؟ و چند سالته ممنون میشم بگید منو مادرم مشکوک ...

برای من دلتای خفیف بود

تقریبا 21 روز و دو روز بعد مبتلا شدنم علائم پیدا کردم و تست دادم (( دلتا سریع علائم رو نشون میده ))

20سالمه 

انشالله که چیزی نیست عزیزم و تستتون منفی میشه 

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
برای من دلتای خفیف بود تقریبا 21 روز و دو روز بعد مبتلا شدنم علائم پیدا کردم و تست دادم (( دلتا سری ...

تست نمیخایم بدیم الان 

مامانم دکتر رفت و بهش گفتن تست لازم نیس 

فک کنم منم مشکوکم 

بعد ۱۴ روز باید تست بدیم فکر کنم

تست نمیخایم بدیم الان  مامانم دکتر رفت و بهش گفتن تست لازم نیس  فک کنم منم مشکوکم  ...

نهههههه تست رو همون لحظه علامت دادن بیماری باید بدین تا گسترش پیدا نکنه و سریعتر با داروهای دوز پایین بشه مهارش کرد 

14تا 32 روز مربوط به تزریق واکسن بعد از کروناست عزیزم

نهههههه تست رو همون لحظه علامت دادن بیماری باید بدین تا گسترش پیدا نکنه و سریعتر با داروهای دوز پایی ...

عزیزم دوجا دکتر رفتیم و گفتن تست تا یه هفته اخطار میده ممکنه مثبت باشه و منفی نشون بده

اینو دیگ همه میدونن

عزیزم دوجا دکتر رفتیم و گفتن تست تا یه هفته اخطار میده ممکنه مثبت باشه و منفی نشون بده اینو دیگ همه ...

برای من دو روز بعد علائم گرفتن 

نمیدونم هر دکتری یه چیزی میگه