2737
2734
عنوان

کسی تاحالا نی نی شو برده کاردرمانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 12716 بازدید | 35 پست
سلام هنگامه جان.ببخشید دخترمنم پاهاشرو به داخل برمیداره.دکترمیگه کف پاهای صافه.یکم هم مچش انحراف داره میگه چیزی نیست فقط کفشهاش زود سایییده میشه.تجویزکردکه کفش طبی بپوشه.به نظرشمافایده داره خوب میشه؟وقتی دمپایی هم میپوشه کاملاازپشت مشخصه که انحراف داره وکج میگذاره پاهاش رو.کاردرمانی لازم داره؟۱۸ماهش هست دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عديزم غصع نخور يكي از اقوام ماهم پسرش نميتونست حرف بزنه خيلي دير زبون باز كرد الان خيلييي عالي شده مثل بلبل حرف ميزنه ايشالا كه نينيت خوب ميشه جاي نگااني نيست

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2731

من پسرمو میبرم کاردرمانی دی .قبلا فردیس میبردم هیچ فرقی نمیکرد ولی الان ۲ماه میبرم پیش کاردرمانی دی واقعا فرق کرده من که خیلی ازشون راضی هستم.بقیه جاها همه کارشناسی هستن ولی کاردرمانی دی دکتر معاینه میکنه .استاد دانشگاه هستن.آدرسش تو سه راه گوهردشت.

2738
من پسرم تاخیر رشد داشت. از دو سال به بعد سخت پیگیر کاردرمانی و بازی درمانی و گفتار درمانی براش شدم. ...

من شرایط پسرم خیلی بد بود هضطراب شدید داشت تاخیر رشد داشت خیلی جاها هم بردم ولی هیچی  ولی الان واقعا راضی ام از وقتی میبرم پیش کاردرمانی دی.سه راه گوهردشت .ابتدای بلوار یادگار امام اینم شماره خانم دکتره.

۰۹۱۲۸۱۲۱۴۶۳

تمام کاردرمانی های کرج شاگرد این شدن تو دانشگاه .طرف استاد دانشگاه.کارش حرف نداره

سلام خدمت همگی ، من دخترم دیر راه افتاد یعنی همه چیش با تاخیر بود بردم مرکز " کاردرمانی ونک" خداروشکر بعد از کاردرمانی راه افتاد ، طریقه آشناییم هم اینطور بود که پسرم مشکل لکنت داشت بردم گفتار درمانی ونک از اونجا با تیم خیلی حرفه ای شون آشنا شدم و اعتماد داشته باشم بهشون واقعا عالی هستند

ممنون از سایت خوب نی نی سایت

كاردرماني و گفتار درماني حسن پور در غرب تهران واقعا پرسنل با تجربه و دلسوزي داره ...من براي رفتاردرماني پسرم كه ديوانه ام كرده بود رفتم واقعا عالي شد ...تقريبا هركي اونجا بود راضي بود ازشون خدا خيرشون بده

اينم تلفنشون

٤٤٤٣٠٩٨١

٠٩٣٣٥٣٦١٥٥٨

Hasanpour-ot .com

من پسرم تاخیر رشد داشت. از دو سال به بعد سخت پیگیر کاردرمانی و بازی درمانی و گفتار درمانی براش شدم. ...

سلام وقت بخیر من پسر تاخیر تکاملیه از همهدجهت ،شما پسرتون تاخیر رسدی چقدر داشت تو چه سنی کاراشو میکرد چه کارایی نمیکرد ،قبل از دو سال هم گاردرمانی میبردین؟ کاردرمانی و گفتار کجا بردین ؟ لطفا راهنمایی کنید من داغونم

2706