2410
2553
امروز پسرمو بردم پیش فوق تخصص مغزو اعصاب.گفت پسرمو ببرم کاردرمانی کسی تا حالا کوچولوشو برده کاردرمانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چجور جایی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمکی به کوچولوتون شده؟؟؟؟؟؟؟راضی بودین؟؟؟
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام گلم من دخترمو به خاطر این که پاشو کجا میذاشت و پسرمو به خاطر این که چهار دست و پا نمیرفت بردم و راضی هستم البته به نظر من معجزه خدا بود
 ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میشه مشکلت رو بگی البته اگه ناراحت نشی
 ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         
2720
پسرم الان هشت ماه و نیمشه.اما نمیشینه.امروزم که بردمش دکتر گفتم با دست راستش خوب فعالیت نمیکنه.یعنی بد وسایل رو میگیره درضمن ایا رو خوب به سمت دهنش نمیبره حتی نون رو نمیتونه خودش تو دهنش کنه
عزیزم مشکل حادی نیس خیلی از این موارد پیش میاد با کاردرمانی حل میشه البته شما هم باید تو خونه باهاش تمرین کنی اونجا راهنمابیت میکنن و بهت یه سری تمرین یاد میدن که انجام بدی ظاهرا کودک شما کمی تاخیر در مراحل رشدش داره ولی اصلا جای نگرانی نیست و حل میشه
دوقلوهای دوست داشتنی من سامیار و مهیار 
2714
ممنون هنگامه جان.درضمن عزیزم پسرم یه ماه زودتر دنیا اومده.دکتر گفت اینو هم باید درنظر بگیرم فقط هنگامه جون یه سوال داشتم واقعا پسرم خوب میشه.من خیلی استرس دارم.
من پسرم تاخیر رشد داشت. از دو سال به بعد سخت پیگیر کاردرمانی و بازی درمانی و گفتار درمانی براش شدم. الان کلاس اول هست و حتی می تونم بگم نه تنها مشکلش رفع شده بلکه جزو بچه های خوب کلاس از لحاظ درس و رفتاره. پسر من تاخیرش هم حرکتی بود و هم گفتار. این کلاسها خیلی موثره مخصوصا در سنین طلایی که همون زیر 4 ساله.
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
2706