1874
2106

عزیزم اب بریز روش یه مقدار بزار بپزه کامل تا وابره هرمقدار برنج شکر دوبرابر لازم داره دوکیلو شکر لازم داری اما شکر و میدونی کی باید بریزی؟

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

۵ برابر برنج آب میخوای دو برابر هم شکر 

تا زمانی که برنجت کاااامل له نشده شکر رو نریز 

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
نوالا اگ میشه کامل برام بگو خدا خیرت بده  برا ۱ کیلو برنج چقدر اب بریزم

ببین برنجت و بریز تو یه قابلمه که اندازش خوب باش اندازه مثلا سه انگشت بالتر از برنجت اب بریز روش بزار بپزه

وقتی که برنجت کامل کامل وارفت باید بزاری اب برنجت کشیده بشه هی هم بزن که ته نگیره 

وقتی ابش کشیده شد تقریبا خشک خشک نه ها؟ مثل برنج دم کردن نه اما ابش که خیلی کم شد شکر وبریز توش وگرنه شله زردت شل میشه اگ زود بریزی

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2050