2726
عنوان

رابطه در قمردرعقرب

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐😐

از ترسم این سوالو میپرسم من ۴ماه پیش نوزادمو ۷ روزش بود از دست دادم بقیه بجای آروم کردنم بهم گفتن شاید تو روز های قمردرعقرب رابطه داشتی .الان میترسم😟

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
2728
رابطه ی قمر و عقرب😨😨😨😨😨

قمروعقرب نه.قمر درعقرب.یعنی روزهایی وجودداره که برای انجام امورمهمی مثل ازدواج بارداری سفرو...خوب نیستن .توروایاتمون اومده

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

اقدام کردی

یا همینجوری رابطه داشتی.

اگه جلوگیری داشتی صدقه م نمیخواد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
از ترسم این سوالو میپرسم من ۴ماه پیش نوزادمو ۷ روزش بود از دست دادم بقیه بجای آروم کردنم بهم گفتن شا ...

گلم به خدا توکل کن.خدارحیمه.اون بچه هم قسمتش تواین دنیا نبوده وخدانخواسته.ان شاالله فرزندی صالح وسالم خوش قدم وخوش روزی نصیبت میشه به زودی

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
واااات؟؟😂😂😂😂😂😂 رابطه قمر در عقرب چیههه

دیشب رابطه بدون پیشگیری داشتم بعد متوجه شد روز های قمر درعقربه میترسم باردار بشم باز اتفاق بدی بیوفته.من تا هفته پیش از این قمردرعقرب اطلاعی نداشتم

عزیزم😁😁😁😁امضام مربوط به نامه های تو تاپیکمه...😁✌🏻

نامه هاااتو خوندم لعنتی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خوش بحال ممد ک خواهانش تویی دلبرک ممد😂😂😂😂😍

ی صلوات برای سلامتی منو خانوادم  بفرست قربون محبتت❤🧡💛💚💙💜🤎🤍
نه حکمی نداره فقط به خاطر رفع قمر در عقرب میگن یا آیت الکرسی بخونی یا صدقه بدی

ممنون بالاخره یه جواب بدون تمسخر و سرزنش گرفتم

دیشب رابطه بدون پیشگیری داشتم بعد متوجه شد روز های قمر درعقربه میترسم باردار بشم باز اتفاق بدی بیوفت ...

ی سوال سر بچه قبلیتون مگه میدونستین ک چیه 

ربطی نداره 

انشالله خدا بهتون فرزندی سالم و صالح بده

ی صلوات برای سلامتی منو خانوادم  بفرست قربون محبتت❤🧡💛💚💙💜🤎🤍
اگربرای بچه دارشدن مشکل دارید وزمان تخمک گذاری اون روزامیفته صدقه بدید وچهارقل وایت الکرسی بخونید حل ...

برای بارداری مشکل ندارم تو این نزدیکی هم بعید میدونم باردار بشم چون ۳روز مونده به پریودیم .ولی گفتم صدقه بدم بهتره یهو باردار نشم بد بشه چون ۴ماه پیش زایمان کردم بدنم اماده بارداریه .

2706