2157
2106
عنوان

رابطه در قمردرعقرب

607 بازدید | 68 پست

بچه ها کسی میدونه حکم و مقدار صدقه برای رابطه توروزهای قمردرعقرب چیه؟ مقدار صدقه دلبخواهیه ؟حکمی نداره ؟

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

نه حکمی نداره فقط به خاطر رفع قمر در عقرب میگن یا آیت الکرسی بخونی یا صدقه بدی

@حدوکا نام کاربری قبلیم که متاسفانه بهش دسترسی ندارم...محمدحسن اسم پسرم🥰مامان دوتا پسر بچه شیطون و بازیگوش در تلاش برای اومدن بچه سوم🤗😅 سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات

اگربرای بچه دارشدن مشکل دارید وزمان تخمک گذاری اون روزامیفته صدقه بدید وچهارقل وایت الکرسی بخونید حله.مقدارصدقه مهم نیست

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

کی قمر در عقربه

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤
2050

خود رابطه اشکال نداره باشه ولی اگه ب قصد بچه دار شدن باشه صدقه بدین مقدارشم فرقی نداره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

رابطه در قمر در عقرب چیست؟(5نمره)

کاش من روح بودم،باور کن روح خوبی میشدم،نه کسیو اذیت میکردم،نه عین روح های مسخره بی مصرف میشدم،برای خودم کل گلای گل فروشی رو بو میکردم،از قفسه کتابخونه های بسته رد میشدم،بلند بلند اهنگ میخوندم و میرقصیدم،حالا توهم یواشکی بغل میکردم،به کی بر میخورد اخه/:           تتلیتی دوآتیشه 💜
2143

صدقه و اینا که نداره...

فقط مکروهه. ..کراهتش هم ب خاطر این هست که اگر نطفه ای در اون زمان بسته بشه،ب خاطر موقعیتی که هست شاید از لحاظ روحی و ...دچار مشکل باشه یا بد عاقبت بشه

کاش لااقل یک نفر بود که من با او،از همه چیز همانطور حرف میزدم که با خودم حرف میزنم...این کاربری برای دو نفره:من و کیبورد گوشیم؛اونم گاهی براتون درد و دل میکنه و از گذشته ها میگه😊لطفا درخواست دوستی ندهید...مرسی...اه
😐😐😐😐

از ترسم این سوالو میپرسم من ۴ماه پیش نوزادمو ۷ روزش بود از دست دادم بقیه بجای آروم کردنم بهم گفتن شاید تو روز های قمردرعقرب رابطه داشتی .الان میترسم😟

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
رابطه ی قمر و عقرب😨😨😨😨😨

قمروعقرب نه.قمر درعقرب.یعنی روزهایی وجودداره که برای انجام امورمهمی مثل ازدواج بارداری سفرو...خوب نیستن .توروایاتمون اومده

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
1718