2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ۲۸هفته ام....به منم دکتر کلسیم نداده.    نمیترسی پوکی استخوان بگیری؟؟چرابعضی دکترا قرص ...

اره برا منم ننوشته کم کاری تیروئیدم دارما ولی بجاش زیاد ماست و شیر میخورم تو چی ؟راستی به شما ویتامین چی داده ؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بستگی به شرایط بدنت مکمل ها فرق میکنه  وصدالبته ایرانی وخارجی بودنشون  حتما پیش متخصص برو ...

دکتر بهم دی و اهن و مولتی بارداری داده ولی کلسیم سرخود خریدم. یعنی چی نداده؟منکه روزی ۴واحد کلسیم مصزف نمیکنم

من از اول حاملگی تا اخرش قرص کلسیم جوشانش با کپسول اهن این چیزا میخوردم ولی همشو خارجی میگرفتم

من خیلییییی هوس قرص کلسیم جوشان دارم ولی سرخود میترسم بخورم باید به دکترم بگم اجازه داد منم بخورم از اولش هوس میکنم بخورما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره برا منم ننوشته کم کاری تیروئیدم دارما ولی بجاش زیاد ماست و شیر میخورم تو چی ؟راستی به شما ویتامی ...

من قبل از بارداری تا ۳ماه اول فولیک اسید میخوردم بعدم دیگه  مولتی پرگنال داده.... ویتامین دی۳،،، و آهن ....خودم کلسیم خریدم اخه نمیخورم هروز ۴لیوان شیر!!!

من قبل از بارداری تا ۳ماه اول فولیک اسید میخوردم بعدم دیگه  مولتی پرگنال داده.... ویتامین دی۳،، ...

هرروز چهار لیوان ؟من فقط یک لیوان میخورم میگم قرص کلسیم رو از دکترت نپرسیدی خوردن یا نخوردنش ضرری نداره ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706