2410
2553
عنوان

معجزه راه درمان کولیک نوزاد

256503 بازدید | 56 پست
سلام من همون سارا هستم ولی الان با این آیدیم اومدم بچه ها میدونن که من چقدر در مورد هر چیزی از زمان حاملگیم تا حالا که پسرم 3 ماهشه حساسم
حالا تجربه خودم و 13 مادر دیگه که این روش را امتحان کردن میگم که خوشحال شید نتیجه میگیرید حتما
به مدت 2 هفته کلیه لبنیاتی که از شیر گاو تهیه شده نخورید به جاش شیر سویا طعم دار که اثر زیادی تو زیاد شدن شیر هم داره بخورید و قرص کلسیم 400
بعد از این مدت میبینید که نی نی نازتون دیگه گریه نمیکنه
اتفاقا من هم همین امروز به این مطلب رسیدم ................... دقیقا روزهایی که صبح دو سه لیوان شیر می خورم نی نی به قدری اذیت میشه که دو سه ساعت فقط گریه میکنه و با قطره آروم میشه.......... این گریه نی نی یعنی اینکه به شیر و پروتئین گاوی حساسیت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برای درمان کولیک تمام دکترها هم توصیه میکنن که لبنیات گاوی نخورین، ماست تا یکی دو پیاله اشکالی نداره اما بقیه چیزا ممنوعه، به جاش میتونین از لبنیات گوسفندی استفاده کنین؛ یکسری از لبنیاتی ها دارن البته باید تاکید شه که با گاو مخلوط نباشه،
اما من این کار رو هم کردم و دخترم دل دردای وحشتناک داشت، غذای من فقط و فقط یه کم نون سنگک یا برنج دمی با گوشت اب پز بود، همه چیز دیگه رو تعطیل کرده بودم، تازه دخترم اکثرا شیر خشک میخورد، خیلی خیلی شیر م کم بود، اما به محض اینکه همین شیر کمم رو قطع کردم تمام دل درداش خوبه خوب شد، مشکل شیر من بود که اذیتش میکرد، منم خیلی خیلی مراعات میکردم اما انگاری فایده نداشت
2714
منم برا نی نی کولیکیم همه راهها رو رفتم ولی فایده ای نداشت تا اینکه نی نی سه ماهه شد واز اون به بعد خدا روشکر خوب خوب شده ...خیلی از نی نی ها تا سه ماهگی این مشکل رو دارند!!!!!!!!
اینم تجربه من بود..........
اتفاقا من هم همین امروز به این مطلب رسیدم ................... دقیقا روزهایی که صبح دو سه لیوان شیر می خورم نی نی به قدری اذیت میشه که دو سه ساعت فقط گریه میکنه و با قطره آروم میشه.......... این گریه نی نی یعنی اینکه به شیر و پروتئین گاوی حساسیت داره ؟؟؟؟؟؟
به این دلیله که شیری که شما میخورید سرده ... و به این دلیله که لبنیاتی سوپری که ما میخوریم مواد کاملا طبیعی نداره ... و حتی اگرم داشت ... بچه تا مدتی هنوز آنزیمهای کبدش کامل تشکیل نشده ... و قابلیت هضم بعضی مواد رو نداره ... حساسیت تا سنی که آنزیمهای کبد کامل شکل بگیره طبیعیه ...

شیر مادر اگر مادر مواردی رو رعایت کنی باعث تشکیل سریعتر و بهتر و در امان موندن نوزاد از بسیاری از بیماری ها در بزرگسالی میشه ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
دکتر به من اینو گفت ومن عمل کردم اما فایده نداشت.....قرص کلسیم هم استئوکر یا کلسی کر می تونید بخورید
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
دکتر به من اینو گفت ومن عمل کردم اما فایده نداشت.....قرص کلسیم هم استئوکر یا کلسی کر می تونید بخورید
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2706