1735
1707
عنوان

معجزه راه درمان کولیک نوزاد

155854 بازدید | 43 پست
سلام من همون سارا هستم ولی الان با این آیدیم اومدم بچه ها میدونن که من چقدر در مورد هر چیزی از زمان حاملگیم تا حالا که پسرم 3 ماهشه حساسم
حالا تجربه خودم و 13 مادر دیگه که این روش را امتحان کردن میگم که خوشحال شید نتیجه میگیرید حتما
به مدت 2 هفته کلیه لبنیاتی که از شیر گاو تهیه شده نخورید به جاش شیر سویا طعم دار که اثر زیادی تو زیاد شدن شیر هم داره بخورید و قرص کلسیم 400
بعد از این مدت میبینید که نی نی نازتون دیگه گریه نمیکنه
اتفاقا من هم همین امروز به این مطلب رسیدم ................... دقیقا روزهایی که صبح دو سه لیوان شیر می خورم نی نی به قدری اذیت میشه که دو سه ساعت فقط گریه میکنه و با قطره آروم میشه.......... این گریه نی نی یعنی اینکه به شیر و پروتئین گاوی حساسیت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

برای درمان کولیک تمام دکترها هم توصیه میکنن که لبنیات گاوی نخورین، ماست تا یکی دو پیاله اشکالی نداره اما بقیه چیزا ممنوعه، به جاش میتونین از لبنیات گوسفندی استفاده کنین؛ یکسری از لبنیاتی ها دارن البته باید تاکید شه که با گاو مخلوط نباشه،
اما من این کار رو هم کردم و دخترم دل دردای وحشتناک داشت، غذای من فقط و فقط یه کم نون سنگک یا برنج دمی با گوشت اب پز بود، همه چیز دیگه رو تعطیل کرده بودم، تازه دخترم اکثرا شیر خشک میخورد، خیلی خیلی شیر م کم بود، اما به محض اینکه همین شیر کمم رو قطع کردم تمام دل درداش خوبه خوب شد، مشکل شیر من بود که اذیتش میکرد، منم خیلی خیلی مراعات میکردم اما انگاری فایده نداشت
1718
منم برا نی نی کولیکیم همه راهها رو رفتم ولی فایده ای نداشت تا اینکه نی نی سه ماهه شد واز اون به بعد خدا روشکر خوب خوب شده ...خیلی از نی نی ها تا سه ماهگی این مشکل رو دارند!!!!!!!!
اینم تجربه من بود..........
1760
اتفاقا من هم همین امروز به این مطلب رسیدم ................... دقیقا روزهایی که صبح دو سه لیوان شیر می خورم نی نی به قدری اذیت میشه که دو سه ساعت فقط گریه میکنه و با قطره آروم میشه.......... این گریه نی نی یعنی اینکه به شیر و پروتئین گاوی حساسیت داره ؟؟؟؟؟؟
به این دلیله که شیری که شما میخورید سرده ... و به این دلیله که لبنیاتی سوپری که ما میخوریم مواد کاملا طبیعی نداره ... و حتی اگرم داشت ... بچه تا مدتی هنوز آنزیمهای کبدش کامل تشکیل نشده ... و قابلیت هضم بعضی مواد رو نداره ... حساسیت تا سنی که آنزیمهای کبد کامل شکل بگیره طبیعیه ...

شیر مادر اگر مادر مواردی رو رعایت کنی باعث تشکیل سریعتر و بهتر و در امان موندن نوزاد از بسیاری از بیماری ها در بزرگسالی میشه ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
دکتر به من اینو گفت ومن عمل کردم اما فایده نداشت.....قرص کلسیم هم استئوکر یا کلسی کر می تونید بخورید
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
دکتر به من اینو گفت ومن عمل کردم اما فایده نداشت.....قرص کلسیم هم استئوکر یا کلسی کر می تونید بخورید
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
1759
سلام مامانای مامانی
نی نی منم 35 روزشه کولیک داشت چند شبه خوب شده من یکی شیر محلی باآب رقیق شده میخورم شیربسته بندی نمیخورم یکی هم با غذاهای چرب ابلیمو می خورم تا شیرم رقیق تر شده من فکر میکنم علتش شاید غلیظی وچربی شیر باشه امیدوارم به درد شما هم بخوره میدونم که شبای سختی رو میگذرونین
خدا بهتون صبر بده خیلی سخته
منم نی نیم تا 3.5 ماهگی کولیک داشت خیلی بد بود و بغلی شده بود ولی الان خدا رو شکر خوب شده.من به نی نی هر 6 ساعت استامینوفن و قطره کولیک از میدادم و خیلی خوب هم بود.
فوق تخصص نوزادان هم میگفت استامینوفن مشکلی نداره.غذاهای نفاخ وسبزی وکاهو وخیار هم همین الانشم نمیخورم.
در ضمن گاهی هم جوشونده شاطره میدادم که اونم بد نبود.
مواد غذایی که مادر میخوره توی شیرش میره وخیلی هاشو بچه ها نمی تونن هضم کننوبراشون دلدرد ونفخ ایجاد میکنه
این مواد شامل :

* محصولات لبنی گاوی وگوشتش(که تاثیر اون تا 2هفته بعد از قطع کردن، نشون میده خودشو مثلا 3 روز شیر وماست نخوریم بعد بگیم اینکه خوب نشد ! خودم همین بلا سرم اومد... تو اینترنت هم یه جستجو کنید )

* ادویه به خصوص فلفل که باعث قرمز شدن مقعد بچه ها هم میشه دیگه خودتون حساب کنید بر سر معده ورودش چی اومده

* مواد نفاخ مثل لوبیا وبادمجان وسیب زمینی و...

که اینا بسته به هر بچه ای فرق میکنه ...

من با چشمهای خودم دیدم که وقتی رعایت کردم بچه چقدر راحت وآروم بود قبلش باورم نمیشد !!!

بهترین راه هم اینه که مادر چیزهایی که میخوره رو بنویسه وبسته به حال بچه ببینه چی اذیتش میکنه از لیست غذاییش حذف کنه این یه میان بره برای مادرهایی که شیر میدن وبچه هاشون اذیت میشن با مواد غذایی .

البته اول باید با دکتر رفتن مطمئن شد که بچه هیچ مشکل دیگه ای نداره بعد رعایت کرد .
1651