2410
2553

سلام

توروخداااااا یه راهنمایی بکنید. 

یکی از دوستای نزدیکم همراه خانواده دارن کوچ میکنن کلا برن یه شهر دیگه.

معمولا در این شرایط چه کاری باید کرد؟

باید چیزی براشون بگیرم و همراهشون کنم؟ 

اگه آره، چی باید بگیرم؟ معمولا چی میدن؟

از مامانم میپرسم میگه چه میدونم. یه ظرف بگیر.

کلا امروز هیچی نمیدونه. 

تو اینهمه اسباب اثاثیه که دارن بار میکنن میبرن منم یه ظرف بگیرم؟؟؟!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه برا همیشه میخوان برن ی سوغات از شهرتون بده. منظورم صنایع دستیه. ی چیزی ک همیشه ب یادت باشن

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

یه یادگاری برای خودش بگیر مثل روسری، وسایل تزیینی، صنایع دستی، لوازم آرایش یا هرچی دوست داره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2714
فک کنم توراهی کیکی چیزی بپزی بدی بهتر باشه

راهشون خیلی دوره. 

کیک اینا گفتم شاید خراب بشه.

به مامانم میگم برم میوه خشک و عسل زعفرونی از این بسته بندی کادویی ها و یه چیزی تو این مایه ها بگیرم بهتر نیست؟

دهنش رو کج و کوله میکنه میگه اوم. چمیدونم!!!!

گیر داده به ظرف.

نه بابا ظرف چیه اگه با خانمه دوستی یه ست نقره ای چیزی یه چیز یادگاری که بمونه آخه ظرفم شد یادگاری

بخداااااا

میگم ظرف چی چیه؟ بگم اینم بزار رو بارت جهازت تکمیل شه؟

امروز مخش جز ظرف به چیز دیگه ای جواب نمیده

میگم خوب اصلا رسم هست؟ نیست؟ 

من که تاحالا تجربه نداشتم. روشو میکنه اونور

بخداااااا میگم ظرف چی چیه؟ بگم اینم بزار رو بارت جهازت تکمیل شه؟ امروز مخش جز ظرف به چیز دیگه ای ج ...

فقط دوستای صمیمی موقع جدا شدن به هم هدیه میدن یادگاری بمونه اگه ارتباطت در اون حد نیست واقع لازم نیست چه نسبتی باهاتون دارن

یه یادگاری برای خودش بگیر مثل روسری، وسایل تزیینی، صنایع دستی، لوازم آرایش یا هرچی دوست داره

پسره

منم با مامانش خیلی رودرواسی دارم. دوستیم خیلی اما نه در حد اینکه واسه مامانش کادو بگیرم.

خودم هم اهل وسایل تزیینی نیستم. 

تهران کوفتی هم صنایع دستی نداره که. خودشون هم اینجا زندگی میکردن تاحالا دیگه.

فقط دوستای صمیمی موقع جدا شدن به هم هدیه میدن یادگاری بمونه اگه ارتباطت در اون حد نیست واقع لازم نیس ...

دوست صمیمی

والا دروع چرا میترسم یه کم جزییات بگم یهو یه آشنا پیدا شه یا شانس من خودش یهو ببینه بگه هیچی نخواستیم 

همون خدافظی تو بکن هنر کردی 😂😂

پسره منم با مامانش خیلی رودرواسی دارم. دوستیم خیلی اما نه در حد اینکه واسه مامانش کادو بگیرم. خودم ...

فکر کردم دختره و رفت و آمد خانوادگی دارید!

فکر کنم مادرت با نمیدونم گفتن ها، داره بهت یاد میده که نیازی نیست برای رفتنشون کاری انجام بدیم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706