2733
2739
دوست دارم مطالب دینی و کاملا شرعی باشه
خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این رو که همه میدونند دوست عزیز. منظورم آینده ی این نوع بچه ها ست و آینده مادرانشون
خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .
2728
عزیزم این طور بچه ها از لحاظ شرعی مشکلی ندارن بنا به نظر مراجع فقط نمیتونن مرجع تقلید یا امام جماعت بشن
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
سلام.بااجازه از صاحب محترم تاپیک لطفا اگرناراضی هستین پستم را پاک بفرمائید دوستان ماه مبارک رمضان رابهتون تبریک میگم شایدخیلیهافرصت نداشته باشیم روزی یک جزء کامل قرآن قرائت کنیم.درصورت تمایل در آدرس زیر هرچندتا جزئی که مایل به قرائت هستین اعلام بفرمائید تاانشاالله باقرائت آنها درثواب ختم کامل قرآن سهیم باشید.دورپنجم هم درحال پرشدنه. بشتابیددددددددددددددددددددد التماس دعاازهمگی بازهم عذرمیخواهم که اینجا اطلاع رسانی کردم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1373989&T=%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D9%81%DA%A9%D8%B1%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF_%D8%B4%D8%B7%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7%D8%B4_%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA_%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C_&PageNumber=2
2738
بچه ای که از زنا بدنیا میاد، در صورتیکه اون زن و مرد بعدا باهم ازدواج کنن، حلال زاده میشه اینطور بچه ها ، فقط نمیتونن امام جماعت و مرجع تقلید بشن، یعنی زنا زاده بودنشون، دلیل بر خوب نبودنشون نمیتونه باشه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
زن شهریوری اگر زن شوهردار باشه و زنا کنه و اون شخص بچه دار بشه ، بچه که زنازاده ست جای خود ، اما تا ابد بر اون مرد که غیر از شوهرش بوده حرام میشه
2706