2703
2553

بابای من ۴۳ سالش بود از جواب تستش تا فوتش ۳ روز طول کشید وقتی بغل داداش ۲۰ سالم تموم کرد وقتی داداشم سینه اش به سینه اش چسبوند ودستگاه ضربان قلب ددباره شروع به تپیدن کرد اسمان به زمین نیوفتاد وقتی داداش ها توی خاک وگل ناله کردن وسربه زمین زدن دیگه بابام برنگشت ۹ روز از رفتنش می گذره وما هنوز باور نکردیم 😭😭😭😭😭😭😭😭

اگه می شه لطفا براش فاتحه بخونید

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

روحشون شاد

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحت شدم خدا رحمتشون کنه

خودتون چن سالتونه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2456

آخ خدا دلم لرزید

خدا رحمتشون کنه

خدا ب شما صبر بده

ماورای باورهای ما ؛ ماورای بودن و نبودن های ما         آنجا دشتی است فراتر از تصورات راست و چپ...                         تو را آنجا خواهم دید..!
2714

خدابیامرزش انشالله همنشین امام رضا و امام حسین باشن عزیزم و خدا بشما صبر حضرت زینب و بده عزیزم

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

بمیرم چ سخت😢روحش شاد

خدابرای هیچکی نیاره

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706