من یک نوزاد 3 ماه دارم ولی تا حالا نتونستم یه دکتر خوب و دلسوز تو منطفه غرب تهران واسش پیدا کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.
1390/11/16
|
13:14
تو غرب نمیشناسم

ولی اگه 1 دکتر واقعی میخوای دکتر هادی سماعی ، بلوار میرداماد

22258054

محشره... تا سن نینیت بیشتر نشده ببر چون بعد از این قبول نمیکنه
انسان‌های خوشبخت و شادمان، کسانی هستند که این شایستگی و توانایی را دارند که از تماشای یک لبخند زیبا، شاد شوند و احساس خوشبختی کنند.

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سسر جون منم منطقه غرب هستم الان دخترم 21 ماهشه که از اول بردم پیش دکتر غفوریان خیلی عالیه. من اصلا از س. م. ا. ع. ی خوشم نمی یاد بیشتر تاجره تا دکتر. ببر پیش دکتر غفوریان و توی تجربش شک نداشته باش. پارمیس که 13 روزه بود ذات الریه گرفت پیش چند تا متخصص بردم نتونستن تشخیص بدن ولی غفوریان تشخیص داد. 2 تا مطب داره یکیش کنار تیراژه هست که مثل اینکه فقط 10 تا 12 اونجاست دقیق نمی دونم چون تا حالا اون مطبش نبردم ولی مطب اصلیش که هر روز از 5 تا 9 شب هست توی شهرک ژاندارمریه. اینم شمارشه:‌ 44225433
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
متاسفانه تاپیکش کلا پاک شده. بغیر از من خیلی های دیگه هم بودن که ناراضی بودن. خلاصه می گم وقتی پارمیس کوچیک بود گفتم که ذات الریه گرفت و بیمارستان کسری بستری شد این آقا هر روز میومد و فقط یه نگاه ظاهری به بچه می کرد اصلا نه معاینه ای نه چیزی. فقط نگاه می کرد می گفت خوبه خوبه. من بهش م یگفتم آقای دکتر اصلا بهتر نشده هر روز داره بدتر میشه هی م یگفت خوبه خوبه. از شانس یه تعطیلی افتاد و آقا تشریف برد مسافرت و دکتر ارسطوامامی جایگزین ایشون شد و تا بچه رو معاینه کرد گفت اصلا حالش خوب نیست باید اکسیژن بهش وصل بشه و باید از بخش منتقل بشه به ان آی سیو و بچه رو منتقل کرد اونجا. یعنی هم یک هفته الکی ما توی بخش بودیم و به اندازه یه کیسه بزرگ آنتی بیوتیک برای دخترم تزریق کردن و بماند که چه عذابی کشیدیم یعنی بعد یک هفته شخیص نداده بود که این آنتی بیوتیک ها اصلا به بچه نساخته و باید عوض بشه. باعث شد که یک هفته دیگه هم توی ان آی سیو بستری بشه. برای 2 هفته ما نزدیک به 9 میلیون هزینه کردیم. بعد هم که مرخص شد گفتن ببرین مطب دکتر سماعی بردیمش اونجا بیشتر شبیه تجارت خونه بود چون 2 یا 3 تا اتاق داشت که بچه ها رو تند تند معاینه میکرد بدون دقت و وقت گذاشتن حتما خودت دیدی. اصلا خوشم نیومد. نمی گم دکتر کم تجربه ای یا هر چیز دیگه ای شاید دانشش خیلی بالا باشه چون توی اون مدت که پارمیس بستری بود به هر دکتری می گفتیم سماعی همه می گفتن خیالتون راحت باشه. ولی شاید در مواقع خیلی خاص این دانشش رو نشون بده. نمی دونم چی بگم این تجربه شخصی خود من بود.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
مامان مهدیار شما مهدیار رو می بری پیشش به نظر من اصلا به اون پولی که می گیره نمی ارزه. این دکتر غفوریان سمته غربه خیلی ازش راضیم و همینطور دکتر امامی که گفتم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
آخییی
برای پارمیس جون ناراحت شدم
ولی عزیزم ما 25ساله که همه بچه هامون پیش ایشون میریم و همه هم راضی ایم...
حالا چطوری بوده که اون اتفاقا برای شما افتاده نمیدونم.....
انسان‌های خوشبخت و شادمان، کسانی هستند که این شایستگی و توانایی را دارند که از تماشای یک لبخند زیبا، شاد شوند و احساس خوشبختی کنند.
ارسال نظر شما