2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم حتما با یه دکتر مشورت کن. اینجا هر کی یه چیزی میگه شاید برا شرایط مادرتون خوب نباشه. 

دکتر بردیم هیچکاری نمیکنه

عضو گروه نارنجی 🧡🧡 وزن شروع 74......... وزن هدف 63..  قد 157

دکتر بردین؟

مامان بزرگ من فشار خون داشت کرونا هم گرفت خوب شد

ی هفته هم بیمارستان بود

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
2738
دکتر بردین؟ مامان بزرگ من فشار خون داشت کرونا هم گرفت خوب شد ی هفته هم بیمارستان بود

توروخدا دعا کنید برامون ، من خودمم کرونا دارم 

توروخدا دعا کنید برامون ، من خودمم کرونا دارم 

ان شالله خوب بشین عزیزم نترس

من پارسال کل خانودم با هم گرفتن یکی یکی رفتن بیمارستان خیلی سخت بود ولی دکتر ببرین 

اگ درگیری داشته باشه ریه اشون شاید بستری لازم باشه

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
پس از کجا میدونین الان فشارشون کنترل نیست؟

علائش همیشه همینطوریه زمانی که فشارش بالاست ، دستگاه مون خراب شده

ان شالله خوب بشین عزیزم نترس من پارسال کل خانودم با هم گرفتن یکی یکی رفتن بیمارستان خیلی سخت بود و ...

نه خداروشکر درگیری ریه نداشتیم

2706