2410
2553
عنوان

بوشهری داریم اینجا

972 بازدید | 58 پست

چند روز پیش که انتخاب رشته کردم اولین انتخابم بوشهر بود...خیلی دلم میخواد بوشهر قبول شم ...چجور ادمایین؟؟ اوضاع شهر چطوره ؟؟و اینکه دانشگا خلیج فارس چطوره؟...اونایی ک دانشجو هستن بگن خوابگاهاشون تمیز هست؟

خودت کجایی عزیزم اب هوا بوسهر ک گرمه  ولی مردم ب شدت خونگرم مهمون نواز شهر خوبیه اگ با اب هو ...

من خودم ابادانیم ...نگران برق و اب و هوا ک نیستم چون خودمم تو این اوضاع بزرگ شدم😂...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام.بسلامتی دانشگاه خوبیه.مردمش هم خیلی خونگرمن شهر خوبیه من دانشجو خلیجم البته ترم آخرم چه رش ...

از خلیج فارس شیمی و فیزیک انتخاب کردم...اره از خونگرم بودنشون خیلی شنیدم و از این بابت خوشحالم

2714

بوشهر بسیار گرمه عزیزم بخصوص اگر از شهر دیگه باشی  واقعا سخته چون بدنمون به این گرما عادت نداره ولی مردم بسیار مهربان و گرمی داره دو سال کنارشون زندگی میکنم

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...
من ابادانیم گلم گرما رو میتونم تحمل کنم...شما کجایی هستی؟

خب شما عادت دارین عزیزم اذیت نمیشین من خراسانی هستم هوای گرم خیلی اذیتم میکنه

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...
2706