2137
2106
عنوان

خواب سوره ضحی.تقویت حافظه

104 بازدید | 6 پست

سلام دیشب خواب دیدم میام تو نی نی سایت مینویسم برای تقویت حافظه سوره ضحی بخونم😑

بعد هرچی گشتم اصلا این سوره همچین آثاری نداره.بعد اینجا چندنفر میان نظر میزارن و هرکسی یچیزی میگه. یکی میگه داروی طیاسه نمیدونم طیاسر. انگار  مال بندرعباس هم بوده😂

بچه ها اگر کسی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه.متشکرم

من دیشب داشتم به این فکر میکردم اسم نی نیم دختر شد بذارم ضحی ، الان یادم افتاد به خانواده گفتم ! حافظه ی منو اینطوری تقویت کرد خوابت 😂

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چجالب🤩😂

سلام عزیزم 

لطفا بیا این تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7051192/چهل-روز-متوسل-به-شهدا-روز-چهارم-شهید-محمود-رضا-ساع

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کردم .بدون اذن خدا هیچ برگی از درخت نمی افته
2166
چجالب🤩😂

سلام عزیزم لطفا بیا این تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7057690/چهل-روز-متوسل-به-شهدا-روز-پنجم-شهید-سید-مجتبی-علمد

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کردم .بدون اذن خدا هیچ برگی از درخت نمی افته
چجالب🤩😂

سلام عزیزم لطفا بیا این تاپیک اسمتو اونجا تگ نمیشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7071100/چهل-روز-توسل-به-شهدا-روز-هفتم-شهید-سجاد-زبرجدی