2726
عنوان

اینکه میگن ی نفر که دوست داره...

187 بازدید | 20 پست

بیشتر اذیتت میکنه درسته؟😐

واقعا ی نفر اگه دوست داشته باشه اذیتت میکنه؟مگه دوست داشتنبه اینه؟🙄

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید استارتر عزیز 

یه حاجت بزرگ دارم 

می دونم دل مهربون شماها اگه دعا کنید بهش می رسم 

دعام کنید لطفا (حاجتم رو هم تو امضام نوشتم )

دعام کنید مهر ماه برم دیگه 

از تههه تههه دلتون برام دعا کنید 

نذر کردم اگه قبول شدم امسال سالاد اولیه ببرم برای بچه های کار یا بی سرپرست، یه روزایی هم چلو کباب ببرم

(من شهید ابراهیم هادی رو هم واسطه قرار دادم تا از خدا برام بخواد)

من سختی زیاد کشیدم دعام کنید تا قبول شم شهر خودمون لطفا 🙏🙏🙏

واقعا من می خوام یه روانشناس خوب بشم تا زخم های زندگی آدما رو بهبود ببخشم ، نزارم کسی تنها باشه تو روز سختش،

مثل بعضیا به پول فکر نکنم و اول از همه یه درمانگر خوب باشم 

دعام کنید ❤

هرکی دعا کرد لایک کنه

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

دقیقا همینطورع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ن اصلا،عشق یعنی احترام ،شادی،ارامش

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️

مذخرف گفته، کسی ک کسیو دوس داشته باشع از تهه دل نمیخاد ی خار بره دستش 

ن اینکه خودش بزنو بکوب بعد بگه دوست دارم😂

😐 اینا مال متناس توجه نکن

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2706