2137
2106
عنوان

اینکه میگن ی نفر که دوست داره...

167 بازدید | 20 پست

بیشتر اذیتت میکنه درسته؟😐

واقعا ی نفر اگه دوست داشته باشه اذیتت میکنه؟مگه دوست داشتنبه اینه؟🙄

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

ببخشید استارتر عزیز 

یه حاجت بزرگ دارم 

می دونم دل مهربون شماها اگه دعا کنید بهش می رسم 

دعام کنید لطفا (حاجتم رو هم تو امضام نوشتم )

دعام کنید مهر ماه برم دیگه 

از تههه تههه دلتون برام دعا کنید 

نذر کردم اگه قبول شدم امسال سالاد اولیه ببرم برای بچه های کار یا بی سرپرست، یه روزایی هم چلو کباب ببرم

(من شهید ابراهیم هادی رو هم واسطه قرار دادم تا از خدا برام بخواد)

من سختی زیاد کشیدم دعام کنید تا قبول شم شهر خودمون لطفا 🙏🙏🙏

واقعا من می خوام یه روانشناس خوب بشم تا زخم های زندگی آدما رو بهبود ببخشم ، نزارم کسی تنها باشه تو روز سختش،

مثل بعضیا به پول فکر نکنم و اول از همه یه درمانگر خوب باشم 

دعام کنید ❤

هرکی دعا کرد لایک کنه

تیکر تولد نیست، مربوط به رسیدن به هدف زندگیم رشته روانشناسی دانشگاه شهر خودمون هست.یاد گرفتم از شهدا بخوام که واسطه شن بین بین من و خدا، چون که اونا ابرو دارن پیش خدا اونا از خدا برام بخوان. با شهید ابراهیم هادی عزیز رفیق شدیم،ایشون معروف هستن به حاحت دهی یکی از حاجت های منو هم براورده کرده اما حاجت مهمم روانشناسی هست که قبول شم، شنیدم این برادر جان عاشق سالاد اولویه بود پس تصمیم گرفتم که نذر کنم اگه شهر خودمون ازاد روانشناسی قبول بشم سالاد اولویه ببرم برا بچه های کار یا بی سرپرست...بعضی وقتا هم چلو کباب ببرم.اینو گفتم تا از تهه دلتون برام دعا کنید وگرنه اصلا نمی خوام ریا شه فقط می خوام بدونید که من خواستم و هدفم از تهه دلمه، هدفم کمکه هدفم رسیدن به جایگاه بزرگترین روانشناس 

والا من کسیو دوست داشته باشم اذیتش نمیکنم

چت💞🍃💞🍃 ناشناس.https://www.goftino.com/c/vL5JAX  اگر توی تاپیکی حرفی زدم که ناراحتتون کرده حتما بفدمایید تا عذرخواهی کنم😊🙏🍃ارزش مرد به غیرت و ارزش زن به حیای اوست...

دقیقا همینطورع

ژیـن آ ✞                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻
2165

ن اصلا،عشق یعنی احترام ،شادی،ارامش

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️

مذخرف گفته، کسی ک کسیو دوس داشته باشع از تهه دل نمیخاد ی خار بره دستش 

ن اینکه خودش بزنو بکوب بعد بگه دوست دارم😂

😐 اینا مال متناس توجه نکن

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2183