2733
2739
عنوان

کاش فردا.....😔😔😔

215 بازدید | 12 پست

کاش فردا

جور دیگری رقم بخورد

آفتاب که می دمد،

کرکره مغازه ها بالا برود ،

پیاده روها از عابران شاد پر شود

و مغازه ها از خریدار ،،

کاش فردا

داروخانه ها مملو از ماسک

و دستکش های مانده در قفسه ها باشد

کاش فردا

پزشکان و کادر درمان،

دور هم جمع شوند

چای بنوشند

و از مرخصی های نوبتی بگویند.

کاش فردا

تخت های بخش بستری خالی باشد

و سکوتِ بیمارستان را تنها بخش

زنان و زایمان در هم بشکند ،،

کاش فردا

سر سلمانی ها شلوغ شود،

آرایشگاه ها پر از عروس های

در انتظار داماد باشد،

کاش فردا

زنگ خانه هامان به صدا درآید ، مهمان بیاید،

یکدیگر را بغل کنیم،

دست همدیگر را بِفشاریم،

و روی همدیگر را ببوسیم

کاش فردا

دوباره کارت عروسی چاپ کنیم

و تعداد مهمانان را حساب کنیم،

تالارها رزرو شوند

و صدای بوق و سرو صدا

و شادی ماشین عروس

و ماشین های دنبال عروس،

سکوت نیمه شب را بشکنند.

کاش فردا

جور دیگری رقم بخورد

همه از انزوا در بیاییم،

و زندگی کنیم.

دلم لک زده برای کمی زندگی کردن❤

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

🥺🥺🥺🥺😟🥺

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چ رویای زیبایی

تا دوسال پیش رویا نبود زندگی عادی مون بود ولی خسته شده بودیم مدام ناشکری میکردیم مدام ارزوی مرگ میکردیم مدام گله و شکایت از مهمون ناخونده.....

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

امیدوارم بعد این کرونا اگر زنده بودیم کمی مهربانتر باشیم......کمی از تجملات مون کم کنیم.....کمی قدردان تر......کمی عاشق تر....

این تاپیک بماند به یادگار✌

از بدترین و بهترین روزهامون 

از روزهایی ک ارزو میکردیم کاش یکم شوهرمون خونه میموند پیشمدون و بیشتر باهم بودیم و از روزهایی ک داریم ارزو میکنیم کاش میرفت سزکار خسته شدم تو خونس.....

از روزهایی که اه چقدر مهمون داری کنم‌...... و الان ک درحسرت ی مهمون زل زدیم ب در......

نمیدونم از این کرونا سالم بیرون بیام یا نه ولی اگر نبودم و این تاپیک بود هر از گاهی ی نگاه بهش بندازید و یادتون نره چ روزهای بدی داشتیم......