2726

سلام عزیزم 

خدا بهتون سلامتی بده که با صبر و حوصله پاسخ همه رو میدید

من سه روز پیش واکسن آسترازنکا زدم از امروز صبح حس میکنم  رگای پا و دستم درد میکنه و انگشتای پاهام سرد شده  این خطرناکه 

اخه خیلیا میگن چرا این واکسن رو زدی خیلی بهم استرس وارد شده 😭😭

سلام دوستان لطفا هرکی این پیاما میخونه جواب بده.من یک هفته پیش واکسن زدم اما الان دستمج خیلی درد میکنه ،حالا از این حرفا بگزریم 

من بعداز یک هفته دستم مثل سنگ سفت شده کسی میدونه باید چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  خدا بهتون سلامتی بده که با صبر و حوصله پاسخ همه رو میدید من سه روز پیش واکسن آستر ...

من خودمم استرازنکا زدم.عزیزم تا چند روز درد بدن ممکنه . اگه بی حسی داشتی تو اندام هات یا سردرد شدید داشتی برو یه پزشک عمومی راهنماییت میکنه

2728
عزیزم من اون شوک رو واسه جواب اون سوال توضیح دادم‌. تو کل کشور از اغاز واکسیناسیون تا الان من بیشتر ...

شمااگ تهرانی میتونیدیمرکزبمن معرفی کنیدبزم اونجا ماقبلاسابقه آنافیلاکسی باداروداشتم میترسم هنوزواکسن نزدم 

esrخونمم سه ساله که روی ۲۱هست قبلاروی ۱۰بوددلیلی براش پیدانشد

همیشه هم بخاطرتاکیکاردی تپش قلب دارم 

دکترقلبم گفته سینوفارم بزنم 

میشه به مرکز راهنمایی بفرمایید چون من مرکزبهداشت ک رفتم گفت شماسابقه آنافیلاکسی داری بروبیمارستان بزن 

وخدایی که بشدت کافیست
منم عصب گوش سمت راستم ضعیف شده ولی خیلی هم درددارم موندم چکنم کلی هم فلوشیپ گوش رفتم

برای درمان عصب گوش فقط باید کورتون درمانی کرد یاخوراکی یا تزریقی پیش دکتر جدید برید ازش بپرسید باکورتون میشه درمان کرد

❤️
شماتاحالادیدی کسی بخاطرخودواکسن فوت کنه ازحساسبت شدیدبهش ؟؟

عزیزم نگران نباش. این ک به یه ماده ای حساسست داشته باشی دلیل نمیشه ک به واکسنم حساسیت داشته باشی

بعد واکسن نیم سابت میگن اونجا بشینی . چون پزشک دارن اگرم اتفاقی افتاد رسیدگی میکنن سریعا . سینوفارم خیلی عوارضش کمه نگران نباش

ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

عزیزم منم کادر درمانم توی شهرما متاسفانه مردم فکرمیکنن واکسن زدن کافیه ودیگه لازم نیست ماسک بزنن ودوباره داره آمار بالامیره 

2706