2137
2106

سلام. من ی پسر ۵ ساله دارم اسمش محمدیاسین هست. دومی روباردارم ودختر هستش به نظرتون بین اسمایی که میذارم کدوم بهتره؟     تمنا ، حسنا ، یسنا ، اَسما 

همسرم اسمهای مذهبی دوس داره منم بین اینا میخوام انتخاب کنم برام هم مهم نیس به اسم پسرم بیاد یا نه

اگه اسم دیگه ای ام که مذهبی باشه و زیاد تکرار نشده باشه سراغ دارین خوشحال میشم بگین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حسنا خوبه😍

اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻.               هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                 #دوستان عزیزم برمیگردم❤️

یسنا

شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

از بین اینا 

تمنا 

از پدر پرسید روزی یک پسر/بهترین دینها کدام است ای پدر؟/گفت من با دین ندارم هیچ کار/پیش من دین ها ندارند اعتبار/چونکه آوردیم هر دین جدید/اختلاف بیشتر آمد پدید.../کینه ها و دشمنی بسیار شد/جنگ های مذهبی تکرار شد.../خون مردم ریخت بر روی زمین/بارها و بارها با نام دین/نه مسلمانم نه ترسا نه جهود/سر به حکم عقل می آرم فرود/عقل می گوید که عیش بیکران/هست در همزیستی با دیگران/دین ولی گوید که خون کافران/گر بریزی اجر داری بیکران!!/دیگر اندیشان هم آخر آدمند/دین چرا گوید که مهدور الدم اند؟/ من به این علت ندارم دین و کیش/تا نریزم خون همنوعان خویش/تو هم ای فرزند تنها از خرد/پیروی کن تا به مینویت برد/با تمام مردم روی زمین/دوستی کن ،بهترین دین است این
2050

یسناااا

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️
2183

من میخوام اسم دخترموسدنابذارم یعنی سجده کننده برکعبه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.......
2191