2157
2106
عنوان

زیبایی پوست

2220 بازدید | 261 پست

سلام بچه ها من بیوتی تراپیستم و هفته اول محرم سالن تعطیله میخواستم تو این روزا که بیکارم به سوالات پوستی که دارین جواب بدم و اگه تونستم برای درمان راهنماییتون کنم.☺️

❤️خدا❤️

سلام عزیزم 

من ب طور مل خوبه پوستم و روتین هم میرم 

چند وقته روی لپم 3/4تا جوش زیر پوستی زده عصبیم میکنه 

ازونایی ک تخلیه کنی ی چیز چندش سفید میاد بیرون 

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 
سلام عزیزم  من ب طور مل خوبه پوستم و روتین هم میرم  چند وقته روی لپم 3/4تا جوش زیر پوستی ...

سلام گلم

درمورد روتینت برام توضیح بده لطفا 

جوش ها چرکیه؟

❤️خدا❤️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

سلام گلم درمورد روتینت برام توضیح بده لطفا  جوش ها چرکیه؟

نه اصلا چرکی نیست ملتهب نیست فقط انگار اومده بالا ولی زیر پوسته و وقتی فشار میدم ی چیز سفید میاد بیرون

روتینم شوینده ویتابلا یا کامان 

تونر ویتالری ویتامین سی 

اسکراب پرایم

آبرسان درمالیفت 

ضدآفتاب الارو و دکتر ژیلا فاقد چربی 

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 
2149
نه اصلا چرکی نیست ملتهب نیست فقط انگار اومده بالا ولی زیر پوسته و وقتی فشار میدم ی چیز سفید میاد بیر ...

روتین های ماهانه ندارین؟

به راحتی تخلیه میشه؟

عزیزم حتما باید فیشیال های ماهانه انجام بدین چون روتین های روزانه و هفتگی آلودگی های سطحی پوست رو تمیز میکنه.

فک کنم یا به خاطر اینه لایه برداری و پاکسازی عمیق ندارین یا به دلیل استفاده از ماسک هست.

علل دیگه هم مثل تغییرات هورمونی، استرس و تغذیه میتونه دخیل باشه.

❤️خدا❤️

هایفوتراپی چگونه انجام می شود؟

در این حالت نیازی به آماده کردن بیمار نیست، ژل مخصوص امواج مافوق صوت بر روی پوست تمیز شده قرار می گیرد. در ادامه از دسته مخصوص برای تاباندن انرژی مافوق صوت به زیر پوست بیمار استفاده می شود. بعضی بیماران ممکن است در این زمان انرژی دستگاه را احساس نمایند. به همین خاطر پزشک در این شرایط شما را تحت نظر می گیرد تا به این ترتیب این روش درمانی را تا حد ممکن برای شما راحت نماید. هر جلسه درمانی هایفوتراپی به ۶۰ تا ۹۰ دقیقه زمان نیاز دارد، اما ممکن است این درمان در طول ۳۰ دقیقه کامل شود. بعضی بیماران در هنگام درمان کمی خارش یا گرما را در زیر پوست خود احساس خواهند کرد. به هر حال در این زمان نیازی به سرد کردن محل نیست، اما می توان از داروی بی حسی به منظور اطمینان از راحتی بیشتر بیمار استفاده کرد. به هر حال این روش درمانی درد غیر قابل تحمل برای بیمار ایجاد نمی کند.

هایفوتراپی چیست و چه عوارضی میتواند داشته باشد؟

چند جلسه برای هایفو نیاز است ؟

اکثر بیماران فقط به یک جلسه درمان  نیاز دارند. نتایج این درمان در طول ۲ تا ۳ ماه یا حتی ۶ ماه پس از درمان در فرد مشاهده می شود. پس از درمان بدن به تولید کلاژن جدید برای مدت بیش از یک سال ادامه می دهد. پس از این زمان، ممکن است نیاز به تکرار هایفوتراپی پوست صورت برای بیمار وجود داشته باشد.

نتایج هایفو تراپی

هایفوتراپی می تواند برای تمام کسانی که دارای افتادگی پوست یا شل شدن ملایم پوست هستند، مفید باشد. امکان استفاده از این روش درمانی برای کل صورت و گردن یا سایر نواحی خاص مورد نیاز وجود دارد. افراد جوان و دارای ظاهر زیبا نیز که به دنبال حفظ زیبایی و تداوم تولید کلاژن طبیعی در بدن خود هستند، می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند. هایفوتراپی یک متد غیرتهاجمی نسبتا بی‌خطر است که برای انواع درمان‌های زیبایی مانند لیفتینگ پوست، رفع چین و چروک و کاهش چربی در نواحی مختلف بدن کاربرد دارد. این شیوه عوارض جدی ندارد و نتایج آن هم بعد از ۳ ماه قابل مشاهده است. اما ماندگاری هایفو دائمی نیست و عواملی زیادی در طولانی شدن ماندگاری آن نقش دارند.

جراحی زیبایی صورت

دکتر مهدی سزاوار متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند. ایشان می‌توانند از متدهای هایفوتراپی برای درمان پوست صورت یا از بین بردن چربی‌های این ناحیه استفاده کنند. مزیت مراجعه به دکتر سزاوار این است که به صورت کامل با سایر روش‌های درمانی نیز آشنایی دارند. بنابراین در صورت نیاز متد جایگزین که نتیجه بهتری داشته باشد را به شما معرفی می‌کنند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و برای رزرو زمان مشاوره با دکتر سزاوار از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما در تماس باشید.

2050
نیت کن گلم

میخوام بدونم ملیکا مشهدی و عرفان نوذری باهم ازدواج میکنن؟

رنگ دوست ملیکا گندمی

رنگ پوست عرفان تقریبا سفیده متوسطه

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستید🙏🏻💛اسمم یاسمن🌸
میخوام بدونم ملیکا مشهدی و عرفان نوذری باهم ازدواج میکنن؟ رنگ دوست ملیکا گندمی رنگ پوست عرفان ...

این دونفر باهمن رابطه دارن پنهانی

مشکلی هست ک یکباره پیش میاد یا اومده ولی درست میشه

خیلی ایستادگی و مقاومت نشون میدین رو این موضوع ک نتیجه هم میده

ازدواج هست

❤️خدا❤️
این دونفر باهمن رابطه دارن پنهانی مشکلی هست ک یکباره پیش میاد یا اومده ولی درست میشه خیلی ایستادگی ...

ممنون عزیزم

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستید🙏🏻💛اسمم یاسمن🌸
2143
خواهش گلم

عزیزم توروخدا درخاست دوستیمو قبول میکنی؟😭

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
اگه میشه اینجا بگو عزیزم

نمیشه بخدا خاهری اخه یه چیز شخصیه اگه بگم کسی بخونه انگار کل زندگیمو گفتم فداتشم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
باشه عزیزم

فداتشم من درخاست دادم خیلی وقته گلم

1718