2733
2734
عنوان

کسایی که توی لاغر شدن خبره ان بیان یه کار کوچیک

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 27 پست

الان خودتو وزن نکن ناشتا وزن کن ... ناشتا بعد از دستشویی حدود نیم تا یک ساعت بعد از بیدارشدن 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
۷۱

عزیزم میخوای لاغرشی یه پیج خوب مال دکترخوب برات بذارم که رژیمای رایگان گذاشته از ی هفته ای تایکماهه.راهنمایی هاشم عالییی

کاربری دوممه😊یهو ترکیده شدم😐یه صلوات مهمونم میکنین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد ورزش باید بخوری ی چیزی وگرنه نه تنها لاغر نمیکنی بلکه فقط ماهیچه هات از بین میرن این تصور غلطه ک ...

نهههه😑😑😑😑 اون واسه چاق شدنه .

برای لاغر شدن ۱تا ۱ونیم ساعت بعد ورزش چیزی نباید بخوری جز آب و چای سبز   یا چای معمولی

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
2738
آخه مگه اون‌کالری که تردمیل نشون میده کم کردم نباید وزن و کم کنه

نه چه ربطی داره .

اصلا ذهنتو از کالری در بیار ...

همین که غذات و نصف کردی  خودش عتلیهکم کم میایی پایین نگران نباش .

حالا فردا ناشتا وزن کن متوحه میشی.

شبها  ساعت ۷ تا ۸ شام بخور .

اخر شبها یه لیوان شیر کم چرب بخور 

خوب بیشتر توضیح بده اگر اطلاعاتی داری

از لحاظ فیزیک بدنی

سلامت بدنی 

انواع بیماری ها

حتی سبک زندگی 

اینهاهمه تاثیر داره به رژیم تغذیه ای و ورزشی که هرکسی میگیره 

انواع رژیم های روز رو بررسی قرار دادن 

هر نوع رژیمی روند سوخت و سازش و مواد غذایی اصلی  موثربوده

نوع ورزشی که میکنید و شدت اون از مبتدی تا حرفه ای هم باز مقیاس قرار میدن به میزان مواد غذایی دریافتی و خروجی کالری 

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵