2726
عنوان

دو شب قبل شهادت امام جوادخواب امام زمان رودیدم🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 19702 بازدید | 1469 پست
وظیفه خودم دونستم بخاطرامام زمان باهاتون درمیون بزارم به هرکی رسیدم غریب دوست اشنا این قضیه روگفتم

منو عضو کن گلم❤️

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
سلام دوستان گلم الماس هستم ببخشید مزاحم میشم گفتم شاید بخاهید بدونید و دوست داشتید شرکت کنید اگ نداش ...

عزیزی شما گلم ❤️❤️

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گلم الماس هستم ببخشید مزاحم میشم گفتم شاید بخاهید بدونید و دوست داشتید شرکت کنید اگ نداش ...

سلام عزیزم. من هر روز صد مرتبه استغفرالله میگم 

لازمه این ذکرا هم بگم

@مرگ_تدریجی    

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2728
منو عضو کن گلم❤️

گلم صفحه دوشمارم هست یه پیام واتس اپ بده عضوت کنم گروه یامهدی ادرکنی

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
سلام عزیزم. من هر روز صد مرتبه استغفرالله میگم  لازمه این ذکرا هم بگم

سلام   کدوم ذکرا رو میگی؟؟ یا مهدی رو میگی یا اون یکیاروو   و،  اون یکیارو اگ دوست داشتی انجام بده چون تاتیر خواسی توی زندگیمون دارن دوست داشتی حوصله ات کشید انجام بده   اجبار نیس 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
@عشق55     🌴🌴🌴 سلام دوستــــان جهت یاداوری صداتوون میکنم  ⚡⚡ ذکر یا مهد ...

عزیزمن هرروز میفرستم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیزمن هرروز میفرستم

قبول حق انشالله❤

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سلام   کدوم ذکرا رو میگی؟؟ یا مهدی رو میگی یا اون یکیاروو   و،  اون یکیارو اگ دوست دا ...

نمیدونم یه جا که تایپیک چله استغفرالله بود منم بودم اونو میگم.  برا این فرصت ندارم گلم

نمیدونم یه جا که تایپیک چله استغفرالله بود منم بودم اونو میگم.  برا این فرصت ندارم گلم

باشه عزیز ، اره  گلم اونا اختیارین با خودته 

سلام الماس جون 

کجا گروه میزنی؟ منم بی زحمت ادد کن

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
سلام الماس جون  کجا گروه میزنی؟ منم بی زحمت ادد کن

https://chat.whatsapp.com/F4HuIkJa0dpLM8OmII28M5

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
خوب آدرس یالینک گروه رو بدین لطفا

https://chat.whatsapp.com/F4HuIkJa0dpLM8OmII28M5

خوب آدرس یالینک گروه رو بدین لطفا

توصفحه دوهم شمارم هست میتونید وات پیام بدید

2706