2726
عنوان

طب سنتی☹

126 بازدید | 12 پست

چقد قبولش دارین؟من هم بدشو شنیدن هم خوبشو نمیدونم کدومش درسته .تا حالا خودتون تجربه ای داشتین ؟

میخوام کنار دکتر رفتنم پیش یه دکتر طب سنتی هم برم ولی از چند نفر شنیدم که خطرناکه با چیزایی که میدن بدن ادمو بهم ریزن و ... از این مدل حرفا خلاصه 

برعکس کلی هم تعریفشو شنیدم 

موندم تو دوراهی😑😑 

ممنون میشم اگه تجربه ش رو داشتین بگین که چطور بوده

راضی بودین یا نه؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

برای چه بیماری میخاین؟ من خودم بخاطر کم خونی از طب سنتی استفاده میکنم 

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...

در حد راهنمایی‌های تغذیه‌ای خوبه (اونم نه اینکه هرچیزی گفت رو بخوری، مواردِ عادی)

ولی اینکه بعضیا اصرار دارن جایگزینِ پزشکی هست رو ابدا قبول ندارم✋🏻

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای چه بیماری میخاین؟ من خودم بخاطر کم خونی از طب سنتی استفاده میکنم 

من مشکل هورمونی و از این مشکلای زنونه دارم 

خواهرم میگفت غدا خوردن متناسب با طبعت میتونه کلی مشکل حل کنه 

شما جواب گرفتین ؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2728
در حد راهنمایی‌های تغذیه‌ای خوبه (اونم نه اینکه هرچیزی گفت رو بخوری، مواردِ عادی) ولی اینکه بعضیا ا ...

خودتون تجربه دارین یا از اطرافیانتون تجربه بدی دارن که قبولش نداری🙁

خب واقعا هم نمبشه جایگزین پزشکی الان بشه 

من مشکل هورمونی و از این مشکلای زنونه دارم  خواهرم میگفت غدا خوردن متناسب با طبعت میتونه کلی م ...

خدا رو شکر خیلی بهتر شدم از داروهای شیمیایی خیلی بهتره مشکل شما هم حل میشه من اصلا داروهای شیمیایی قبول ندارم 

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...
خدا رو شکر خیلی بهتر شدم از داروهای شیمیایی خیلی بهتره مشکل شما هم حل میشه من اصلا داروهای شیمیایی ق ...

خب شکر .خیلی خوبه 

چ چیزایی رو تجویز کرده دکتر 

عرقیجات و این جور چیزا؟دکتر زنانی که میرم پیشش گفته تو طب سنتی افراط و تفریط زیاده ممنکه همین‌چیزایی کا به خوردتون میدن مریضترتون کنه 😑😑موندم حرف کیو گوش بدم

خب شکر .خیلی خوبه  چ چیزایی رو تجویز کرده دکتر  عرقیجات و این جور چیزا؟دکتر زنانی که میر ...

ببین عزیرم من بهترین دارو های خارجی استفاده کردم ولی زمانی که تموم میشد باز به حال قبل برمیگشتم چون کم خونیم حاد بود الان قرص خون و چهار شیره و ترکیب شیره انگور و سرکه که فعلاترکیب شیره انگور و سرکه رو خوردم که خیلی تاثیر گذار بود ولی شما تغذیه رو رعایت کنید پیش کسی که تو این طب مهارت داره برو عطاری قابل اعتماد نیستن

ببین عزیرم من بهترین دارو های خارجی استفاده کردم ولی زمانی که تموم میشد باز به حال قبل برمیگشتم چون ...

یکی بهم معرفی کردن میگن خوبن من میترسم ضرر داشته باشه اخه هم‌پلی کیستیکم هم کیست سینه دارم 

ببین عزیرم من بهترین دارو های خارجی استفاده کردم ولی زمانی که تموم میشد باز به حال قبل برمیگشتم چون ...

ممنون که وقت گذاشتی عزیز💋❤

یکی بهم معرفی کردن میگن خوبن من میترسم ضرر داشته باشه اخه هم‌پلی کیستیکم هم کیست سینه دارم  

بنظرم به تغذیه اتون خیلی اهمیت بدین از روغن کنجد،زیتونی یا حیوانی استفاده کنید مصرف لبنیات کاهش بدین بیشتر گیاهخواری کنید تا گوشت از شکر و قند سعی کنید استفاده نکنید آب سیب و هویج حتما استفاده کنید حالا اونجا هم برید مشکلی نداره ولی تغذیه خیلی مهمه

ممنون که وقت گذاشتی عزیز💋❤

خاهش عزیزم انشاالله که سلامتیتون بدست بیارید❤

خودتون تجربه دارین یا از اطرافیانتون تجربه بدی دارن که قبولش نداری🙁 خب واقعا هم نمبشه جایگزین پزشک ...

مواردی که تجویز (!) می‌کنن بعضاً درست نیست.

مثلا رازیانه از یه حدی به بعد می‌تونه خطرناک باشه، یا سنگ مردابی که برای رفع عرق پیشنهاد میدن سرطان‌زاست.

خودِ پزشکا هم تخصصی‌تر طب سنتی رو رد می‌کنن =)))

طب سنتی می‌تونه کمک کنه ولی نه جوری که ادعا می‌کنن هر بیماری‌ای رو درمان می‌کنه! 

سر همین موضوع عدمِ اعتمادِ طب سنتی به واکسن هم سرخکی که دیگه عملا ریشه‌کن شده دوباره توی ایران دیده میشه.

از یه جایی به بعد بیشتر جنبه‌ی دلالی داره نه درمان!

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...