2410
2553
مطمئناً چیزی نیست که ما متوجه بشیم
و البته انشاالله برای کسی پیش نیاد
منم این موضوع کلی فکرم رو مشغول کرد اما اصلاً بهش فکر نکن و روزای آخر حسابی مراقب باش و با احتیاط رفتار کن
مثلاً میگن نباید یه دفعه بلند شی یا از چیزی بترسی که بچه احساس خطر کنه
همین
امان از تقوایی که با یک -تق- وا برود!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا میگن :: اپیلاسیون ماه آخر خوب نیست مخصوصا خانمهایی که آستانه دردشون پایین هست ،،باعث تحریک اعصاب پوستی میشه و به جنین استرس وارد میشه ...
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2720
من توی دقیقه اخر دکتر معاینه کرد برای زایمان طبیعی گفت بچه مدفوع کرده سریع برید اتاف عمل

ولی بعد معلوم شد تشخیص اشتباه بوده ولی من دیگه سزلرین شده بودم

باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
2714
فکر کنم با سونو تشخیص داده بشه. و من شنیدم ترس و یکه خوردن مادر باعث پی پی کردن بچه در شکم مادر میشه که خیلی هم خطرناکه و سریع سزارین میکنن. ولی میگن قبل از هفته 39 معمولاً اتفاق نمی یوفته و بیشتر مربوط به نوزادهایی است که با تاخیر متولد میشن.
سلام عزیز. مبارک باشه .سردردت از ضعیفی و احتمالاً کم خوابی هست. برنامه خوابت رو منظم کن جگر و قرص مولتی ویتامین به اسم پریناتل هست روزی یکی بخور. به بچه شیر خودت رو میدی؟
بادام خام بنیه آدم رو قوی میکنه. حتماً استفاده کن.
فکر کنم با سونو تشخیص داده بشه. و من شنیدم ترس و یکه خوردن مادر باعث پی پی کردن بچه در شکم مادر میشه ...

من اخر۳۸ هفته زایمان کردم.دکتر گفت خییییلی شانس اوردی که اومدی سزارین .بچه مدفوع کرده بوده

سلام

من ۳۹ هفته و ۵ روزمه، رفتم بیمارستان سزارینیم هستم ولی گفتن شرایط خطر رو نداری و فرستادنم خونه، به نظر شما خطرناک نیست؟

چرا ارجاعم دادن خونه؟

یعنی دکتر شیفت فک کنم حال نداشت عمل کنه؟

استرسم زیاد شده میترسم دیر شه

سلام من ۳۹ هفته و ۵ روزمه، رفتم بیمارستان سزارینیم هستم ولی گفتن شرایط خطر رو نداری و فرستادنم خونه ...

بالاخره سزارین شدی یا طبیعی؟

منم وارد هفته ۳۹شدم خیلی اسرس دارم دکترا واسه سزارین پول میخوان نمیدونم چیکار کنم😓

2706