2733
2734

سلام دوستان میخوام از اول تعریف کنم من با همسرم که یک شهر دیگه هست ازدواج کردم مادر شوهر ندارم عوضش یک پدر شوهر دارم که خونمو توشیشه کرده از همون اول ازدواج اذیتم میکرد (حالا شاید یه روز تاپیک زدم از کاراش گفتم) خواهشا نگید پدر شوهر که اذیت نمیکنه مال من از صد تا مادرشوهر بد تره ما دوسال نامزد موندیم که با بدبختی تمام گذشت که حالا تو این دوسال پدر شوهرم نمیذاشت همسرم بیاد به دیدم که چه خبره این همه میری هر سه چهار ماه یک بار میدیدمش گذشت وما خواستیم عروسی بگیریم که سر هر خریدی یک بار دعوا راه میافتاد مثلا رفتیم لباس عروس بگیریم پدر شوهرم برگشت گفت خواهر همسرم (ازدواج مجدد کردن) ۲۰۰ تومن داده لباس عروس گرفته تو چرا میخوای یک ملیون بدی کرایه کنی ؟بماند که من ارزون ترین لباس عروس کل اون پاساژ رو گرفتم ولی یک هفته دعوا کردم با همسرم وقهر کردم وخون دل خوردم و..ادامش..

مادرشوهریه واسه خودش

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خلاصه اخر پدرم زنگ زد که خودم پول میدم برا دخترم لباس عروس میگیرم تا همسرم از خرشیطون اومد پایین وگفت باش پول میدم گذشت وقرارشد ما عروسی رو توشهر خودم بگیریم ونگم که چقدر سر تالار گرفتم عذابم دادن وپاتختی رو توشهر همسرم به خواست پدرشوهرم 

بعد چند روز دوباره پدرشوهرم زنگ زد که شما گ.و.ه میخورید توخونه من پاتختی میگیرید بندازید خونه خودتون که پدرم قبول کرد

2738

هرچی اونا گفتن ما قبول کردیم وشد روز عروسی پدرشوهرم اصرار کردکه شب رو باید بخوابیم توخونه عمه همسرم البته همسرم توشهر ما یه عمه دارن ومن با کلی ناراحتی که چرا باید شب عروسیمو بخوابم توحونه عمش قبول کردم عروسی که تموم شده بود اخر مراسم خمه اومدن جلومون بزن وبرقص کنن این وسط جاری های منم ریختن وسط که برقصن شوهر خواهرمم داشت از مراسم فیلم میگرفت من ازش خواسته بودم که یهو پدرشوهرم اومد وسط همه رو فوش داد وگوشی شوهر خواهرمو گرفت کوبوند به دیوار منم توروز عروسیم همش داشتم گریه میکردم