عنوان

اجاق گاز کیک من

164 بازدید | 11 پست

دو نفر ازم سوال پرسیدن گفتم جوابشونو بدم ..اخه کاربری که تاپیک زده بود قفل کردی چرا؟

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

کیک رو با این درست کردم

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ترانه۳۲۱...چرا پیدات نمیکنم ..بچه ها تونستید تگش کنید ..ممنون

2731
@ترانه۳۲۱...چرا پیدات نمیکنم ..بچه ها تونستید تگش کنید ..ممنون

جانم اومدم

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
کیک رو با این درست کردم

چیه این؟؟

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
اوف ،این چیه

ما بهش میگیم فر گازی ..۵ طبقه داره باهاش پیتزا درست میکنیم ..تازگیا یاد گرفتم کیکم باهاش درست کنم ..زیرش اجاق گاز میزارم داغ میشه..با حرارتی که توش ایجاد میشه کیک و پیتزا درست میکنم

چیه این؟؟

چطوری اومدی؟ابی نشد اسمت برام ..خیلی سعی کردم 

چ باحال مثه عتیقه ها میمونه😁😍

باحال بود حرفت ...عتیقه مم خیلی بزرگه