2137
2217
عنوان

بزرگترین ترس شما تو زندگی؟

64 بازدید | 10 پست

مال من ترس از دعوا یعنی همیشه این ترسو باخودم حمل میکنم ی بار نشده از دست این ترسم ارامش داشته باشم🤦🏼‍♀️

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

هیچ

شکر که زمستان رفت و روسیاهیش موند به زغالها...وقتی که حضرت موسی ع  همراه با قوم خود از دست فرعون می‌گریزد، در کنار دریا قوم ایشان دچار ترس و اضطراب می‌شوند.  یاران موسى گفتند ما قطعا گرفتار خواهیم شد»، اما حضرت موسی(ع) خطاب به آن‌ها می‌فرماید: قَالَ کَلَّا إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ؛ چنین نیست، زیرا پروردگارم با من است و به زودى مرا هدایت خواهد کرد» (61 و 62 شعراء) خدا با ماست نگران آینده نباشید ، آینده بسیار روشن است ان شاالله (مقام معظم رهبری حفظهم الله) ✌️⁩⁦🇮🇷⁩⁦✌️‌⁩ ....سردار دلها 💖 یاد تو و نام تو با ماست تا ظهور
2215

آب و غرق شدن. زلزله. سقوط. از دس دادن عزیز. خفگی. اتش سوزی

😑😑😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مث یه تیکه ابری توی آسمون آبی پاک و ساده مث رویا مث خوابی... بگو یکبار..آره یکبار برمیگردی.. یا هنوزم بی تفاوت یخی سردی... بین من و تو فاصله غوغا میکنه یاد حرفای قشنگت منو رها نمیکنه.. تو منو گذاشتی رفتی توی روزگار وحشی توی کوچه های غربت دنبالم حتی نگشتی...💔
2050