2726

ی روز از خواب پاشدم حس کردم گلوم ملتهب شده

فوری ماسک زدم

فرداش پسرم لبریزش و سرفه داشت و من مطمئن شدم کرونا گرفتم

رفتم رکتر معاینم کرد گف مشکلی نداری و بهم فقط ویتامین دی و استامینوفن داد

چن روز بعد وقتی میخابیدم سینم سنگین بود حس میکردم ی چیز سنگین روشه ولی تنگی نفس ندارم

دو روزه وقتی دراز میکشم بخابم

حفره های دماغم ک داخل دهنمه میسوزه و وقتی بلند میشم خوب میشه

وقتی حالت داز کشم حس میکنم ی گاز از گلوم بالا میاد و گلوم رو قلقلک میده و حس سرفه بهم میده  ولی سرفه نمیکنم

هنوزم حس میکنم کرونا دارم

وقتی ایستادم مشکلی ندارم وقتی میخابم اینجورم

راستی شب تا صبحم بینیم پر میشه

ولی از صبح تا صب خبری نییت

خیلی سر درگمم

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یع دکتری میگف ویروس تا چن هفته تو گلو میمونه 

پیاز رنده کن هرروز و هردیقع بو بکش ویروسا کشیده میشن و از بین میرن 

چیزی نیس

یه دل شکسته که نیاز داره شما نی نی سایتهابراش دعا کنید تا حاجت روا بشه😔💔
2728

بجای فکر کردن به این چیزها. اینارو بخور خوب خوب میشی. کندر دم کن بخور حتممممما.دمنوش آویشن پونه بخور حتممممما. نخود آبگوشتی بپز خودشو آبشو بخور حتمممممما.  همه اینهارو بخور خوب میشی. منو دعا میکنی

اون شب اره کولر روشن بوده ولی امروز روز دهمه ک اینجورم کولر خاموشه کلا ن تب دارم ن بدن درد ن سرفه ...

همون سرما بهت زده

کرونا علائم دیگه هم داره،فک نکنم کرونا باشه

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید

از این ردیف پایین نیست؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

یا این ها

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

سلام خوبی تو خصوصی نمیشد عکس بفرستم اینجا فرستادم یسری عطرهای دیگه رو .ببین اینا هستن؟

2706