2726

من اهوازم بیمارستانهای اهواز افتضاحن نمیدونم کجا برم نظرتون چیه یعنی خصوصی پول الکی میگیرن؟یا واقعا بهتره

خصوصی ... مطمئن باش بری خودت میفهمی فرق دارن با هم 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من پیش دکتر قنواتی پرونده تشکیل دادم اگه بیمه تامین اجتماعی داری برو بیمارستان میلاد یا همون امیر کب ...

دولتیه؟من الان زیر نظر دکتر دهقانم تو هفت ماهم تازه نمیدونم‌چیکار کنم

دولتیه؟من الان زیر نظر دکتر دهقانم تو هفت ماهم تازه نمیدونم‌چیکار کنم

اره دولتیه یه هزاری هم بابت ازمایش و..نمیگیرن فقط زایمانت شاید حدود ۲۰۰تومن موقع رخص شدنت بدی

🤰لحظه شماری میکنم واس گرفتن دستای کوچولوت عروسکم😘😘
اگه هزینه ی خصوصی رو میتونی بدی حتما خصوصی زمین تا اسمون فرق داره

ازچ لحاظ 

بیمارستانهای اهواز افتضاحن حتی خصوصیش ولی خب دکترش عالیه فک کنم ۱۲ بود تا چند وقت پیش

ی هزینه اضافه نیست؟خیلیا میگن ادم دردو ک میکشه حالا هر جا بره چ فرق داره

واقعا؟اخه اصلا نمیدونم میخوام طبیعی زایمان کنم یا سزارین نظر خودم رو طبیهیه

منم خصوصی زایمان کردم طبیعی ... همزمان دوستم با من تو دولتی زایمان کرده بود خیلی اذیت ش کرده بودن میگفت رفتارشون بد بوده و ... ولی من با کلی احترام و امکانات زایمان کردم ..قبلش میگفتم مگه فرقی دارن الان میگم بهترین تصمیم رو گرفتم 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
منم خصوصی زایمان کردم طبیعی ... همزمان دوستم با من تو دولتی زایمان کرده بود خیلی اذیت ش کرده بودن می ...

اها.نمیدونم بخدا از ی طرف انقد تو رندگی سختی کشیدم انقد خانواده شوهر از اول دست کم گزاشتن روم و ملاحظه همه چیو کردم حالا میگم ملاحظه کیو بکنم کی میگه دستت درد نکنه رفتی دولتی 

ازچ لحاظ  بیمارستانهای اهواز افتضاحن حتی خصوصیش ولی خب دکترش عالیه فک کنم ۱۲ بود تا چند وقت پی ...

منم همینو میگم.درد همون درده واس چی دکتر وبیمارستان خصوصی بریم

🤰لحظه شماری میکنم واس گرفتن دستای کوچولوت عروسکم😘😘
2706