2733
2734

ارزو ب دل موندم یه بی بی چک با دوتا خط ببینم  سه ساله هر کاری میکنم نمیشه دوستامو میبینم بچه دار شدن حسرت میخورم میبینم بار اول باردار شدن حسرت میخورم نمیدونم چرا خدا ب من نمیده خسته شدم دلم گرفته این ماه ای یو ای کردم خیلی امیدوار بودم میترسم ای وی افم کنم نشه نمیدونم خدا کی میخواد یه نظر هم ب ما کنه 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
امروز جواب آزمایش و دیدم دلم شکست اینهمه معجزه خدا چرا ب ما نمیده 

وقتی بچه دار میشی که بیخیالش بشی یه مدت اصلا بهش فکر نکن قول میدم بچه دار بشی تا حالا چند مورد اینجوری دیدم طرف بعد 20 سال که بیخیال شد مادر شد فقط بیخیال باش دائم با خودت بگو خدا صلاح نمیدونه منم راضی هستم به رضای خدا یعنی بهت قول میدم مادر میشی

منم مثل شما تنبلی شدیددد دارم😥

خداجونم میشه منم لایق بدونی؟🥺🤱خداجونم شکرررت😍😘🤰🏻🤱🏻👨‍👩‍👦خدایا مرسی بحاطر فرشته ای که بهم دادی لیا قشنگمو توی پناه خودت حفظش کن🤩❤😍🤲🏻

انشالله همین ماه عزیز جاجت روا میشی.. این جمعه که اولین جمعه محرم هست ساعت 10 صبح هر کانالی بزنی مراسم شیرخوارگان حسینی هست.. از دستش نده به نیت شش ماه آقا حاجت بخواه.. این ماه رو از دست نده.. اگه صلاحت باشه حتما مادر میشی.. 

انشالله تاپیک زایمانت.. 😘

2706