2737
2734

پسرم امسال میره کلاس هفتم .گفتیم احتمالا تیزهوشان قبول میشه دیگه جایی ننوشتیمش .حالا تیزهوشان قبول نشده .چند تا مدرسه خوب رفتیم گفتن پر شده خارج از محدودمون بودند .

حالا امروز رفتیم مدزسه ی کنار خونه ی خودمون میگن پر شده .

میگیم ای بابا ما خونمون همین کناره .میگن نمیشه .

خلاصه از صبح شوهرم رفته آموزش و پروش ناحیه  .باز اونا فرستادن .آموزش پرورش کل استان .

خلاصه هیچ به هیچ .اخه این چه مملکت خراب شده ای که ما داریم .پول مدرسه غیرانتفافی هم نداریم بخوایم ۱۰ تا ۱۵ میلیون بدیم .یعنی بچم یکسال عقب بیفته اخه این درسته .فقط باید یا پارتی داشته باشی یا پول تا کارتو راه بندازن خدا ذلیلشون کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من فعلا برید یه مدرسه عادی ثبت نامش کنید ولی در طول سال خیلی تلاش کنید برای مدارس شاهد واقعا درست نیست که من اینو بگم ولی من خودم تو مدرسه شاهد بودم دیدم که خیلی ها با پارتی اومدن،حالا که تیزهوشان قبول نشده بفرستیدش مدرسه ای که اخلاقیات خیلی مهم باشه مثله مدرسه شاهد

شما باید همون موقع ثبت نام میکردین اگه قبول میشد که هیچی اگه نه میرفت مدرسه عادی 

دقیقا منو یاد خودم میندازین که برای هفتمم به امتحان تیزهوشان اتکا کردم و جا موندم ولی خداروشکر کارنامم خوب بود بلاخره ثبت نام کردم 🤦🏻‍♀

‌شما هم نباید کاملا اطمینان داشتی پسرت تیزهوشان قبول میشع باید از اول بفکر میبودید گلم 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2738
باید احتمال رد شدنشو میدادید و ثبت نامش میکردید،با پارتی حله بجور پیدا کن  دیگه بیفکری شما تقص ...

حالا به هر حال بیفکری ماهم بوده حالا خودشون فکر نمیکنن تکلیف این بچه چی میخواد بشه

شما باید همون موقع ثبت نام میکردین اگه قبول میشد که هیچی اگه نه میرفت مدرسه عادی  دقیقا منو یا ...

پسر منم از اول تا ششم همش خیلی خوب هست .تازه کلاس سومشم جهشی خونده .ولی اصلا به اینا کار ندارن

2706