2737
2734

از اتاق بیرون نمیام و اخم میکنم ک چرا اومدن...    

ولی اخیرا با یکی اشنا شدم. قراره 1سال دیگه بیاد خاستگاری. از الان دارم به این فکر میکنم که روز خاستگارس چی بپوشم؟

راستی راهنماییم کنین چی بپوشم؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ھر کی متوجہ مشکلم شد رفت و دیگہ نیومد خودم از ھمسرم خواستگاری کردم 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

پسر خالمه متنفرم ازش تو تاپیکامم هس خاستین بخونید 😒

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
2731

خیلیییی خوشحال بودم ولی بعدش فهمیدم برا خواهرم بوده  

https://nethoosh.com/freeww/ببین این چیه  ..... از تاریخ11 ابان جدی درسموو میخونم و تا کنکور1402 عالللی ندم و پزشکی قبول نشمم نمیام اینجاا..عهد و قول و قرارمم 
2738
ھر کی متوجہ مشکلم شد رفت و دیگہ نیومد خودم از ھمسرم خواستگاری کردم 

ببخشید اگ مشکلی نداره و میتدنید میشه بگید مشکلتون چیه؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

این حسو داشتم💃💃

.

😂😂😂😂

پیامک دختر به پسر :                                           زن یعنی من که عشوه هایم دود میکند ابهت مردانه ات را                                                                   پاسخ پسر :                                                   قلبونت بلم عچیچم من دل بلابل تو ابهتی ندالم بوچ بوچ😚                                                           بیاین همین الان دست جمعی خودکشی کنیم😶😶😶
2706