2194
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

هیچی اصلا دوسش نداشتم میخواستم ردش کنم اما الان کنار خوابه😊

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2165
هیچی اصلا دوسش نداشتم میخواستم ردش کنم اما الان کنار خوابه😊

الان چی دوستش داری؟ 😍

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2183

از اتاق بیرون نمیام و اخم میکنم ک چرا اومدن...    

ولی اخیرا با یکی اشنا شدم. قراره 1سال دیگه بیاد خاستگاری. از الان دارم به این فکر میکنم که روز خاستگارس چی بپوشم؟

راستی راهنماییم کنین چی بپوشم؟؟

ھر کی متوجہ مشکلم شد رفت و دیگہ نیومد خودم از ھمسرم خواستگاری کردم 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

پسر خالمه متنفرم ازش تو تاپیکامم هس خاستین بخونید 😒

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔

نمیومدن خونه چون بابام ردشون میکرد ولی یکیشون پولدار بود مامانم میگفت زنش شو من 14 سالم بود اون 30   

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ زاده USM😍