2733
2734
عنوان

سندرم نفروتیک

| مشاهده متن کامل بحث + 16532 بازدید | 365 پست

بیماری میس به عوارض بعد از کرونا گفته میشه. بعضی از بچه ها بعد از کرونا یه عوارض از خودشون نشون میدن. مثلا یکی کلیه ش درگیر میشه یکی قلبش و... 

پسر ما متاسفانه قلبش درگیر شد. یک هفته دیگه بستری بود توی این یک هفته داروی آی وی آی جی و کورتون و آسپیرین تجویز شد براش. امروز حالش خوب شد گفتن مرخصه از بیمارستان. نیم ساعت قبل از ترخیص دوباره همون حالت تب و لرز و لکه های پوستی ایجاد شد. حالا از صبح باز داروی تب بر تجویز شد. البومینش هم  تا 1.6 افت داشت. حالا بازم بستریه و باید ببینیم خدا چی میخواد. تو رو خدا اونایی که فرزندشون سندرم نفروتیک هست خیلی مراقبت کنن که کرونا نگیره چون واقعا از پا درمیاره بچه رو. دیگه انقدر رگ گرفتن ازش که تمام رگ هاش کبود شده و دیگه رگ نداره. خیلی عذاب کشید پسر من. من و مادرش هم توی این یک سال و دو ماه که بیماره اندازه 20 سال پیر شدیم. هر کسی که این پست رو خوند خواهشا دعا کنید برای پسرمون

پدر و مادر هایی که فرزندشون سندرم نفروتیک هست از این تاپیک نگذرید. اگه تجربه ای دارید اینجا بنویسید شاید یک نکته ازش یه پدر و مادر نگران رو تونست راهنمایی کنه و از سردرگمی دربیاره.اگه کسی از تهران هست یا از شهرهای دیگه که با این مشکل درگیره دکتر فرزندش رو معرفی کنه شاید اون دکتر تونست کاری برای بقیه انجام بده.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی امروز یه بیمار توی بخشی که پسر ما بستریه اوردن که آبله میمون داشت. این بیماری توی ایران هم اومده و داره زیاد میشه مواظب باشید.ما الان ترسمون اینه که خدایی نکرده توی بیمارستان مریضی دیگه ای نگیره. بیمارستان مفید اتاق ایزوله یا vip در اختیار بیمارای سندرم نفروتیک نمیذاره که لااقل توی بیمارستان مریضی دیگه ای نگیرن

راستی امروز یه بیمار توی بخشی که پسر ما بستریه اوردن که آبله میمون داشت. این بیماری توی ایران هم اوم ...

سلام حال پسرتون چطوره؟دختر من دوباره بیماریش عود کرده از ۲۰ماهگی شروع شد الان ۶سالشه خسته شدم 

2731
ببین مهربون  آنتی بیوتیک اصلا تاثیری روی دفع پروتیین نداره  چون دفع پروتیین یه ضعف کلیه ...

تشکر ممنون ازتون ⁦🙏🏼⁩ من چند بار دیگه تکرار کردم منفی شد آزمایش 

ولی سونو دادم توسونو رده بود فولنس خفیف باقطرلگنچه ۱۳

مجددتکرار کردم اینو نوشته

اتساع خفیف سیستم پیلوکالیسیل چپ باقطرAPلگنچه ۱۶مبلیمتر دیده میشود (احتمال تنگی UPJ)
در کلیه ی راست لگنچه برجسته و اکسترارنال می باشد
مثانه دارای جدارطبیعی  است وبعدازتخلبه مثانه ۸سیسی رزیدومشاهده شد

ایعادوپارانشیم کلیه نرمال

۴سالش هست 

دوتا سونو رودوجای مختلف بردم که مخصوص کودکان هم نیست راستش 

ولی رفتم نفرولوژی بهم گفت حتی بااینکه عفونت ادرار ندارن باید عکس رنگی بگیره ببینم برگشت ادرار هم داره یانه 

بعد اسکن هسته ای هم بگیره ببینم تنگی حالب به لگنچه چجوربع 

بعدش دیگ باسونو کنترل میشه 

نوبت گرفتم برای عکس رنگی 

ولی خیلی نگرانم نگران اینکه بخاطر سوند عفونت ادرار بگیره 

همش میگم نکنه سونوهاش اشتباه گزارش کرده 

شما درباره آب ابنااطلاعی نداری ؟

اگ تهرانی کدوم نفرولوژی میری 

من پیش دکتر طاهر اصفهانی میرم 

واللبته بعد میخام پیش دکترمحبوبی برم یباررفتم خیلی شلوغ بود مطب نموندم 

بهتون درخواست دوستی هم میدم ک گمتون نکنم 

شما ابن عکس واسکناروندادبد؟

وخدایی که بشدت کافیست
بیماری میس به عوارض بعد از کرونا گفته میشه. بعضی از بچه ها بعد از کرونا یه عوارض از خودشون نشون میدن ...

چجوری فهمیدید زده به قلبش چه علایمی داشت ؟

شما بچتون خارش هم داره ؟دکتر پسرتون کیه؟

من البته برای به مشکل دیگه میرم نفرولوژی پیش دکتر اصفهانی میرم دکتر خوبیه 

وخدایی که بشدت کافیست
تشکر ممنون ازتون ⁦🙏🏼⁩ من چند بار دیگه تکرار کردم منفی شد آزمایش  ولی سونو دادم توسونو رده بو ...

عزیزم توکلتون به خدا باشه

دعامیکنم خدا دراین شبهای حسینی تمام بچها شفا پیدا کنن

ازاین سونوی گل دخترتون من چیزی نمیدونم 

فکر میکنم دختر  شما یه مشکل دیگه دارن کلا دفع پروتئین نیست

فقط این که حتما حتما پیگیر بشید و پیش یه فوق تخصص کلیه ببرید

فاز عقاب!... ادعا گرگ!.... رخ کلاغ👺🤌
2738
چجوری فهمیدید زده به قلبش چه علایمی داشت ؟ شما بچتون خارش هم داره ؟دکتر پسرتون کیه؟ من البته برای ...

علائمش این بود که تب و لرز کرد و روی بدنش دونه های جوش مانند زد و روی پاهاش رگه رگه قرمز شد. خارش ولی نداشت. دکتر پسرم دکتر معصومه محکم هست. پیش دکتر اصفهانی هم همون اوایل رفتیم که گفتن تشخیص دکترتون درست بوده و درمان بیماری هر جا بریم یکیه

علائمش این بود که تب و لرز کرد و روی بدنش دونه های جوش مانند زد و روی پاهاش رگه رگه قرمز شد. خارش ول ...

ممنون مرسی 

میدونیددخترمن تب لرز کرد باورم غذدلنفاوی زیر فک بدون هیچ علامتی 

بیست روز بعد مجددتب لرز کرد باورم غددلنفاوی زیرفک نزدیک گوش 

سری دوم ک تب لرز کرد توپیشونیش رگه های ریز قرمز مثل واریس زدبیرون بدکترگفتم گفت این بخاطر تب بالا عروق زیر پوستش ترکیده اینجوری شده الان یکماه میگذره دخترم تایکم گرم میشه فعالیت می‌کنه اونا میزنع بیرون 

من یک هفته بعد ابن تبش آزمایش دادم cbc//esr//crpک همش نرمال بود بنظرتون اگ التهاب داشت توابنانشون نمی‌داد 

یحالتی قرمزی رگه مانند فقط توپیشونیش یکمم بالای سینه سرپایین گردن اینطوری شده

دفعه اول ک گفتن ویروسیه ولی سری دوم که اینطوری شد ماهم کرونا گرفتیم شدید هم گرفتیم 

ولی جوش ابنا نداشت 

الآنم خوبه مشکلی نداره فقط خارش پوستی داره غذدلنفاوی هم بطرف کوچبک شده بطرف نه 

سونوش هم خوب بود ک مااتفاقی فهمیدم فولنس داره وقطرلگنچه ش ۱۶هست اسکن مثانه شد برگشت ادرار نداشت 

یک‌دوم دکتر بنظرتون رگه های قرمز پیشونیش رو بگم طبع فوق تخصص عفونی گفتم به متخصص اطفال گفتم اهمیت نمیدن 

دکتر اصفهانی بنظرتون خوبه من ۳باررفتم پیشش اصلا حرف نمیزنه توضیح نمی‌ده فقط آزمایش  واسکن نوشت رفتم پیشش گفت ۳ماه ذبگ بیا هیچ توضیحی بهم نداد ک من بدونم اصلا باید چیکارکنم 

وخدایی که بشدت کافیست

یا امام حسین قسمت میدم همه بچه های مریض را به بزرگی خودت و به حق نوزاد شش ماهه ات شفا بدی 

ازتون می‌خوام هیچ والدینی را با بیماری فرزندش امتحان نکنی 

ازتون می‌خوام بچه های بیمار را شفا دهید‌ 

سلام عزیزم نتیجه چی شد فندق تاثیر داشت؟!

سلام عزیزم ....قرار بود شنبه آزمایش بدیم ولی از شانس منو همسرم بشدت مریض شدیم امروز تازه سر پا شدم ب مدد خدا ،موند هفته بعد ببرم آزمایش 

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
2706