2726
عنوان

چرا هر کسی ی چیزی میگ گیج شدم کلا

113 بازدید | 15 پست

بچه ها من ۹ روز پیش حس کردم ته گلوم ی حالیه و دلم میخاست سرفه کنم

البته اصلا سرفه نکردم ی کمم دماغم کیپ میشد فقط ن تب ن بدن درد هیچی نداشتم

پسرمم ابریزش و سرفه داشت فقط

مم دو روز بعد کامل خوب شدم شبا ک دراز میکشم ی کم فقط حس بدی تو سینم دارم

زنگ‌زدم دکتر ساینا گف مشکلی نداری اگرم کروناست خیلی خفیفه دارویی هم نمیخای ویتامین d و c بخور البته قبلشم حضوری رفتم اونم هیچی نداد

بچمم بردم دکتر خیلی بهتره سرفش

حالا بنظرتون ۱۴ روز قرنطینه بسه؟؟

یکی میگ ۳ ماه

یکی میگ ۲۱ روز

یکی میگ ۱۸ روز

ی جاهایی هم نوشته اگ علائمی نداری ۱۰ روز

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من توبیمارستان سنتر کرونا کشیک میدم متخصص داخلی مون گفت کزونا دلتا ۲۱ روز باید قرنطینه باشن  ا ...

واسه همینه دیگ

هر کی ی چیزی میگ

کاش رودتر تموم شه 

ای خدا

من توبیمارستان سنتر کرونا کشیک میدم متخصص داخلی مون گفت کزونا دلتا ۲۱ روز باید قرنطینه باشن  ا ...

راسته ک میگن

بسته به شدت بیماری

تعداد روز قرنطینه متغیره؟؟

بنظرتون این علائم من کروناست؟؟

اگ تست بدم منفی باشه جی؟؟

راسته ک میگن بسته به شدت بیماری تعداد روز قرنطینه متغیره؟؟ بنظرتون این علائم من کروناست؟؟ اگ تست ...

اصن دیگه چیزی ب اسم سرماخوردگی نداریم عزیزم همه چی کروناش و اینکه تست اگر میتونید بدید منفی بود هیچی میتونید قرنطینه رو تموم کنید ولی بچه تونم حتما باید تست بشه چون احتمال خیلی زیاد ناقل عه 

و اینکه نه مدت قرنطینیه ب شدت بیماری بستگی نداره چون‌ممکنه شما علایمت کم باشه وبار ویروسیتم کم باشه بری بیرون ویروس بهت وارد شه بار ویروسیت بره بالا کرونا با علایم شدیدتر بگیزی

اصن دیگه چیزی ب اسم سرماخوردگی نداریم عزیزم همه چی کروناش و اینکه تست اگر میتونید بدید منفی بود هیچی ...

ن منظورم از قرنطینه اینه تا کی جلو شوهرم باید ماسک بزنم

من جون خودمو بچم عین هم بودیم دیگ جلوش ماسک نزدم ولی شوهرم علائم نداره

پسرم ی سالو نیمشه نمیشه ک‌تست بده 

اصن دیگه چیزی ب اسم سرماخوردگی نداریم عزیزم همه چی کروناش و اینکه تست اگر میتونید بدید منفی بود هیچی ...

اره من خودمم تا از خواب پاشدم دیدم گلوم ی جوریه

فوزی دوتا ماسک زدم ولی پسرم فرداش ابریزش داشت

ن منظورم از قرنطینه اینه تا کی جلو شوهرم باید ماسک بزنم من جون خودمو بچم عین هم بودیم دیگ جلوش ماسک ...

عزیزم اصولا توی خانواده همه اعضا میگیرن حالا شوهرتون بدون اعلام ولی اونم کرونا گرفته لازم نیست ماسک بزنید چون شما مثلا روز اول کروناگرفتید و خبر نداشتید ولی روز ۵م نشون داده علایم شو واس همین همه دارید کرونا رو من یکمی بد تایپ میکنم امیدوارم متوجه شده باشید منظورمو💛

اگ سنش خیلی پایین عه که بهتره ۲۱ روز و خونه باشید با بیرون تو تماس نباشید 

2706