2137
2106
عنوان

معرفتم شوهرم زن صیغه شو طلاق داد

6042 بازدید | 218 پست

کسانی که پیگیر تاپیکام هستن میدونن 

شوهرمن حدود چهار سال زن صیغه داشت واسش خونه گرفته بود من پارسال فهمیدم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
خب

از پارسال انواع اختلافهارو داشتیم حتی توآبان با اون زنه کارشون به کلانتری و دادگاه کشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

معرفت جان چطور خودت از همسرت جدا نشدی وقتی فهمیدی بهتون خیانت کرده؟

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

من یه مدت قهر بودم رفتم خونه ی مادرم اما اونها اصلا راه نیومدن و اصرار به برگشتم داشتن چون یه پسر ۸ ساله دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
از پارسال انواع اختلافهارو داشتیم حتی توآبان با اون زنه کارشون به کلانتری و دادگاه کشید

فقط موندم چطو وقتی فهمیدی هنو باهاشی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ان شاءالله که برای همیشه دست از اینکاراش بکشه و قدر شما و زندگیش رو بدونه ...

❤🤍 اعتماد در عشق آن است که از تو دور یا در خواب باشم، با این اطمینان که از تو کاری سر نمی‌زند که قلبم را مچاله کند؛ حتی اگر تمام دنیا را به تو بدهند...🤍❤

بعدش به زور خانواده ها آشتی کردم اما باهاش سرد بودم تا اینکه یه مدت خوب شدیم چون میدیدم داره ازش سرد میشه و قول طلاقشو داده بود چون ۹۹ ساله بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدش به زور خانواده ها آشتی کردم اما باهاش سرد بودم تا اینکه یه مدت خوب شدیم چون میدیدم داره ازش سرد ...

هاااااااااان خانمه ۹۹ سالش بوده😐😳

پشماااااااام

زن اگر ضعیف‌بود مرد نمےزائیـد :) منو تو تاپیک ها تگ کنید🥺♥️
2087

بعد یه مدت من ناخواسته باردارشدم راستش دودل بودم که سقطش کنم چون چند سال پیشم یه سقط داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هاااااااااان خانمه ۹۹ سالش بوده😐😳 پشماااااااام

نه صیغه ی ۹۹ ساله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718