2726
سلام دوستان دخترم دیوونه ام کرده از یک سالگی با پرش ین تون بزرگ شد ، همیشه تلویزیون خونه ما رو پرش ین تون بود حالا که قطعه هم خودش کلافه س هم مارو کلافه کرده شبکه پویارو هم دوست نداره الان داره امبیسی عربی میبینه خداکنه وصل شه سال 91 هم این شبکه بی ترتیب همین کارو کرد و بدون هیچ علت و عذری یه مدت قطع شد
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ضمنا زیاد نزار دخترت تی وی ببینه ... پسر منم عاشق پرشین تون هس ولی الان خیلی کم کردم تی وی دیدن رو ... روزی نهایت 2 ساعت ... زیاد تی وی دیدن قاط میزد پسرم عصبی تر میشد ... عوضش الان داره با ماشینها و وسایلهاش بازی میکنه
بهتر .........فرصت خوبیه برای ترک اعتیاد بچهها باید بازی کنن نه که تلوزیون ببینن .....عسل زیاد میدید با کلی ترفند تلوزیون دیدنش و کم کردم الان هم که کلا قطع شده خیلیییییی خوشحالم
**بیادت هستم .نگـو تکراریست ....شاید روزی برسد که نباشم تا تکرارش کنم ...**
ممنون دوستان مامانی صدرا ، تلویزیون ماه فقط روشنه رو پرشین تون پاش نمی نشست نهایت واسه باب اسفنجی و تام و جری میشست نگاه میکرد حیف شد
من ناراحتم از اینکه حداقل دخترم محدود به یه شبکه بود که نسبتا بیخطر بود ولی حالا که قطعه مرتب کانالا عوض میشه ، مخصوصا باباش دیگه میخواد جم و من و تو ببینه و اینا خیلی بیشتر ضرر دارن ما اصلا تو خونمون سریال و فیلمای جم و بقیه رونگاه نمیکنیم
وای پسر من عمرا بشینه شبکه پویا رو ببینه . انقدر که کارتونهاش زشتن. همش با ج م جونیور سرگرمه و یا خودم کارتون براش بزارم
هیچ نیرویی، قوی تر از میل به آزادی نیست.
خب به هر حال پدر و مادر هم حق دارن سریالهای خودشون رو ببینن البته ما هیچ کدوممون سریالهای جم رو نمیبینیم همون چند فیلمی هم که در طول هفته میبینیم برای عسل مشخص کردیم که باید بره اتاق خودش و این فیلمها مناسب سنش نیستن خدا رو شکر گوش میکنه و سر اون فیلمها میره اتاق خودش برای بهونه گرفتنهای بچهها هم که میگن خب دوست دارم با شما فیلم ببینم هم طول هفته چند فیلم و کارتون مناسب سنش و با هم تماشا میکنیم اما کلا سر این شبکه کارتون خیلی حرص میخوردم و وقعا گاهی نمیدونستم چکار کنم به هر حال من از این موقعیت به نفع خودم استفاده کردم و چیزهایی که باید بهش یاد میدادم رو یاد دادم
**بیادت هستم .نگـو تکراریست ....شاید روزی برسد که نباشم تا تکرارش کنم ...**