2737
2734
عنوان

💕💕💕خدایا به حرمت خون حسین فرج اقارو برسون💕💕💕

| مشاهده متن کامل بحث + 12804 بازدید | 3291 پست

اِنَّ اللّهَ يُحِبُّ كُلَّ قَلْبٍ حَزينٍ
وَ يُحِبُّ كُلَّ عَبْدٍ شَكورٍ

خداوند هر قلب محزون
و هر بنده شكرگزار را دوست دارد..♥️

˹ ˼

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج

ب حق امام حسین ع

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

♥️بزن کف مرتضی داماد گشته

♥️بزن کف قلب زهرا شاد گشته

👏👏👏

♥️بزن کف در قدوم ماه داماد

♥️بزن لبخند تا حق را کنی شاد

👏👏👏

♥️چنین داماد را باشد عروسی

♥️که هستی آیدش بر پای بوسی

👏👏👏

♥️عروسی دختر ختم رسولان

♥️عروسی مصطفی را راحت جان

👏👏👏

♥️عروسی مریم و هاجر کنیزش

♥️عروسی کو خدا دارد عزیزش

👏👏👏

♥️عروسی هستی هستی فدایش

♥️عروسی خلق داماد از برایش

👏👏👏

♥️چه دامادی که فخر کائنات است

♥️چه دامادی خداوند ثبات است

👏👏👏

♥️چه دامادی سراپا فخر و عزت

♥️چه دامادی خدای عشق و غیرت

👏👏👏

♥️چه دامادی محمد ساق دوشش

♥️ملائک هم غلام حلقه گوشش

👏👏👏

حلول ماه ذی الحجه و سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه ( س) مبارک باد

🌹☘🌹☘🌹☘

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

سلام عزیزم 

خوبین 

میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی؟ 💚

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738

اگه میشه ۵ تا صلوات هدیه به آقا امام زمان علیه السلام و شهید ابراهیم هادی بفرستین ان شاءالله و ازشون بخواین ان شاءالله برام دعا کنن اسمم نیلوفر منتظر ی خبری ام برسه ان شاءالله 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

به نظرم یکی‌ از قشنگ‌ترین
عبارت‌های قرآن جایی هست
که خدا میگه:
«وَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ فَإِنَّکَ بِأَعْيُنِنَا»
و در برابر حکم پروردگارت شکیبایی کن
که تو تحت نظر و مراقبت ما هستی :)♥️

˹ ˼

سلام عزیزم  خوبین  میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی؟ 💚

سلام بله عزیزم 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
اگه میشه ۵ تا صلوات هدیه به آقا امام زمان علیه السلام و شهید ابراهیم هادی بفرستین ان شاءالله و ازشون ...

سلام جانم فرستادم ان شاءالله که به حاجتتون برسید🌺

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج 

اللهم عجل لولیک الفرج

ب حق امام حسین ع

می‌خواهم‌‌ یکجا بنشینم‌

و از‌ خو‌دم‌ حساب ‌بکشم؛

که برای ظهورت چه کرده‌ام؟!

#امام‌زمانم💙

˹ @hadisdell_313 ˼

2706