2737
2734

سلام خانومای عزیز 

فرا رسیدن ایام محرم الحرام رو بهتون تسلیت میگم💔

میخوایم هر روز برای فرج اقا 5 مرتبه ذکر بگیم 

هر کسی دوست داشت توی ختم شرکت کنه هر روز 5 مرتبه  یک دقیقه هم طول نمیکشه 🙏💕

❤  اللهم عجل الولیک الفرج  ❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

اللهم عجل الولیک الفرج 💚 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

❤️"𝓗𝓸𝓹𝓮 𝓲𝓼 𝓽𝓱𝓮 𝓼𝓽𝓻𝓸𝓷𝓰𝓮𝓼𝓽 𝓯𝓸𝓻𝓬𝓮"❤️                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی آمین

استارتر ببخش وسط تاپیکت متن میزارم

لطفا اگه میتونی ازم خرید کن دوست خوبم

من محتاجم خیلی هم محتاجم اما درخواست پول نمیکنم .
لطفا خرید کن ازم.

بجای پفک و شیرینی و بیسکوییت و .. یکبارم شده از شیرینی من بخر و امتحان کن

سالم و مقوی هست و مدت زمان نگهداریشم خوب و طولانیه ک فاسد نمیشه

خوش بو و خوش طعم و خوش عطر هست

به صرفه و اقتصادی هست

کاملا بهداشتی.با استفاده کردن دستکش و دو لایه ماسک و رعایت تمامی نکات میپزم .

حتی برای مراسم فاتحه و شادی هم خوبه و میشه پخش کنید.

یا برای نذرتون  برای این ماه نذر آقا امام حسین کنید ، یا فاتحه ،پنجشنبه ای چیزی سفارش بدید و پخش کنید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6981779/برم-خرابکاری-کنم-یعنی-خدایا

دیدن محصولاتم
https://www.ninisite.com/discussion/topic/7019128/میتونی-ازم-حمایت-کنی

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728
اللهم عجل الولیک الفرج 💚  اللهم عجل الولیک الفرج 💚 اللهم عجل الولیک الفرج 💚 اللهم عجل الو ...

ان شاءالله وقتی برای اقا دعا میکنی امام حسین برات دعا کنه🙏💚

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

منم هستم 

یا علی✋💕

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به

امین یا رب العالمین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2738
الهی آمین استارتر ببخش وسط تاپیکت متن میزارم لطفا اگه میتونی ازم خرید کن دوست خوبم من مح ...

روزیتون افزون ان شاءالله🌺

منم هستم  یا علی✋💕

خوش اومدی ان شاءالله تا پایان عمر همراه اقا باشی 💕🙏

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به امین یا رب العالمین

الهی امین 💕🙏

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

اللهم عجل الولیک الفرج 💚

2706