2137
2106
عنوان

واقعا چراااا؟؟؟؟

117 بازدید | 14 پست

واقعا نمیدونم چرا بعضی ها اینجوری هستن.

وقتی باکسی دردودل میکنی تا ثابت نکنه که بدبخت تره راضی نمیشه.وقتی مشکلی داری میگن جای ما بودی چکار میکردی....

تا مریض میشی میگن ما حالمون از تو بدتره.

کلا چرا اینجوری میکنن.

و.......

کلا از هرچی بگی میگن ما....

واقعا تو بدبختی هم باید حسودی کنید؟

میخان غیرمستقیم بگن اینقدر .....ناله نکن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

میخوان آرومت کنن مثلا😶

بدبحتی حسادت دااره؟ نه واقعا داره؟؟؟؟؟؟

𝑌𝑜𝑢𝑟 𝐸𝑥𝑖𝑠𝑡𝑒𝑛𝑐𝑒 𝑖𝑆 𝑎𝑡𝑡𝑎𝑐𝒉𝑒𝑑 𝑇𝑜 𝑚𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒‌‌‌‌‌وُجُودِتٓ سَنجٓاقْ شُدِهِـ بِه زِندِگیٓم🤵🏻🖇

حسودی نیس این 

حوصله ناله طرفو ندارن منم یکی زیاد ناله کنه میگم من بدترم اونم تمومش میکنه 😂

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

(آقا هستم (مهدی) - مشهد) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2165

میخوان بگن درکت میکنن هم دردن باهات

عیر مستقیم بگن امیدوار  باش شاکر باش میشد بدتر از این هم بشه

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘

نمیدونم شاید از خوبیهای ایرانیا باشه 

اینکه میخان طرف کمترغصه بخوره بدونه بقیه مشکلات بزرگتری دارن 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2183