2726
عنوان

دعای مشلول

160 بازدید | 16 پست

خانمها اگه حاجتی دارین و از دست کسی دلگیر هستید و میخواید خودتون رو به خدا بسپارید دعای مشلول بخونید 🌸🌸🌸🌸🌸🌸

برای همه دعا کنید هر کس موفق شد این دعا رو بخونه 

برای منم دعا کنید لطفا چون دعای خیلی خوبیه دعا کنید زودتر باردار شم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام دوستای مهربون شبتون بخیر

از فردا چله ی سوره فجر داریم که به سوره امام حسین معروفه و به ۴۰ نفر نیاز داریم

خوشحال میشم تو تاپیکم ببینمتون خانم های زیبا ❤🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7019461/چله-ی-سوره-فجر-از-۱-محرم-۴۰-نفر-بیاین-عزیزانم?

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی دلم از اطرافیانم شکسته... دروغ میگن خیلی... بارها دیدم در حقم کاری نکردن می تونستن و نکردن اما الان که درگیر مساله ی جدیدی ام میگن کاری از دستمون برنمیاد وگرنه... بدم میاد اتیشم میزنن انگار

چرا جواب دل شکسته ام رو نمیگیرم... 

منم مثل شما منتظرم... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
خیلی دلم از اطرافیانم شکسته... دروغ میگن خیلی... بارها دیدم در حقم کاری نکردن می تونستن و نکردن اما ...

خانومی دعای مشلول کامل خودتو به خدا میسپاری 

برای من دعا کنید لطفا 

من ۴۰ روز یستشیر خوندم اصلا جواب نداد

از ته دل بخواه ان شالله حل میشه عزیزم 

نیاز به چهل روز نیست یه بار بخون با توجه به معنی ببین چقد به دلت میشینه 

ان شالله صلاح و حکمت خدا بدرقه راهتون باشه 

یعنی یا یه بارم درست میشه؟

ان شالله اگه به صلاحتون باشه حتما 

خدا خیلی مهربونه و نعوذبالله  بخیل نیست 

مطمعن باش اگه خیر شما توی اون چیز باشه عطا میکنه 

آرامش سهم دلتون 🥰🥰

خانومی دعای مشلول کامل خودتو به خدا میسپاری  برای من دعا کنید لطفا

عزیزم تاپیک اخرم برام پست بذار برات سوره مریم بخونم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
حتما  موضوعش چیه گلی ؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6950390/منتظرا-بیایین-براتون-سوره-مریم-میخونم-ان-شاالله-اولاد-سالم-و-صالح-روزی-تون-بشه-ا

عزیزم میشه بگی شما مساله ات چی بود و چطوری از این دعا حاجت گرفتی؟ 

من برای یه بیماری خوندم ولی حاجت نگرفتم

2706