2703
2553
عزیزم من کرج زندگی می کنم اما برای زایمانم رفتم لاله تهران. آره منم شنیدم زیاد برخورد حوبی ندارن. کلاً کرج نه دکتر خوب داره نه بیمارستان.( به نسبت تهران)
قائم چطوره نرفتی؟ من قبلاً نه برای زایمان مریض بخش دیگه داشتیم خوب بود اما اونم الان فکر کنم دیگه زیاد جالب نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیمارستان کرج زایمان کردم. اول قرار بود که طبیعی باشم ولی به خاطر میشکلی که داشتم سزارین شدم. تا جایی که یادمه هیچ کس اصرار نداشت که من سزارینی بشم و خدایی هم پرسنلش با من که خیلی خوب بودن!! نمی دونم کی این حرف رو بهت زده
ولی نه از من بشنو و نه از اون. خودت پاشو برو ببین! دکترم هم خیلی عالی بود نمی دونم هنوز هست یا نه خانم دکتر زنوزی. تهران بود و فقط هم پنج شنبه ها اونجا بود. من همیشه دعاش می کنم خیلی خیلی عالی بود.
توی اتاق عمل همشون اینقدر باهام شوخی کردن و خندیدن تا من نترسم. آخه من تناه رفتم برای زایمان فقط من و شوشوم بودیم و چون یک دفه ای شد خیلی ترسیده بودم. خلاصه که من خیلی راضی بودم
2456
سلام نازگل جون مرسی از راهنماییت دلگرمم کردی من اسم خانم دکتر زنوزی رو تو بیمارستان امام خمینی کرج شنیدم آخه اونجا کلاس میرفتم شما بیمارستان کسری رفتی دیگه؟یعنی اشکال نداره الان دکترمو عوض کنم من تو هفته 34 هستم
خواهش می کنم خانمی
فکر نکنم چون من هم ماه آخر یا دو ماه آخر بود که رفتم پیش خانم زنوزی. خیلی خانم مهربونیه مطمئنم قبولت می کنه. شاید اونجا هم باشه ولی من باهاش تو کسری زایمان داشتم که خودش توی تهرانه و بیمارستان می گفت فقط پنج شنبه ها اینجاست (کسری).
هزینه هم همون هزینه بیمارستان که بری دکتر ها در نظر می گیرن، گرفت. می دونی که الان دکتر ها حتی اگر توی بیمارستانی ای که بخوای باهاشون زایمان داشته باشی، باز پوله جدا می گیرن برای دستمزدشون. البته همه نه ولی اکثرشون اینجورین ولی خانم زنوزی این مورد هم نداشت. اون موقع یعنی دو سال پیش فکر کنم بین بین 400 تا 500بود.
آره خانمی من هم کسری بودم. فیلم هم می تونی تو بیمارستان بگیری از زایمانت خودشون دارن فیلم بردار خودت هم می تونی دوربین بدی بهشون برات بگیرن.
دیگه ؟!
2714
توی همون بیمارستان بود. مطب نمی رفتم. ببین بیمارستان برای دکتر هاش یک هزینه ای رو در نظر می گیره یه عده علاوه بر اون هزینه ای که بیمارستان براشون قانونی اعلام کرده، از مردم پول می گیرن. مثلا خانم معلمان دو سال پیش می گفت 500 فقط دستمزد می گیره ولی وقتی بیاد بیمارستان و زایمان رو انجام بده، از بیمارستان هم می گیره.
حالا اینی که بیمارستان گفته هزینه اش جداش منظورش همینه. یعنی علاوه بر اتاقی که توش بستری می شی و ... هزینه دکتر هم باید بدی.
مثلا الان بهت می گه هزینه دکتر می شه x تومن. تو فقط همون x تومن رو به زنوزی می دی دیگه جدا ازت نمی گیره. ببین اصلا به حرف من هم اعتماد نکن. یک روز برو وقت بگیر و برو پیش مثلا همین زنوزی. خودت باهاش صحبت کن هم می بینیش هم اینکه همه این ها رو خودش برات توضیح می ده. شاید اصلا خوشت نیومد!
سلام.من خرداد تو این بیمارستان زایمان طبیعی کردم.دکترم هاشمی بود.با بیمه 700 دکتر گرفت.700 بیمارستان.کلی بخوام بگم خوب بود.فقط شانس من اون شب سرد بود و کولر هم روشن.چون فقط من بودم تو زایشگاه رفتارشون خوببود.نمی دونم شلوغ باشه چطوری رفتارشون.
2706