2737
2734
عنوان

تجربیات سه ماهه اول بارداری ......

| مشاهده متن کامل بحث + 107356 بازدید | 67 پست
وستان خوب نی‌نی‌سایتی پیشنهاد می‌کنم برای خرید محصولات برند مادرکر به پیج ninipoosh در اینستاگرام سر بزنید. نی‌نی‌پوش یه شورم دائمی با مجموعه کاملی از محصولات مادرکر از لباس گرفته تا پتو و دورپیچ و روتختی ... خوشبختانه قیمت‌ها هم مناسبن خیالتون راحت;) شوروم دائمی نی‌نی‌پوش(بازدید هر روز از ساعت 7 تا 11 با تماس قبلی) محدوده زعفرانیه است. راستی نی‌نی‌پوش فروش اینترنتی هم داره. برای اطلاعات بیشتر هم می‌تونید با این شماره تلفن تماس بگیرید: 09301601011

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748
 09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من 12هفتم داره تموم میشه ولی 3روز کمردرد خفیف دارم خیلی نگرانم همش میخوابم ک خدایی نکرده نی نی چیزش نشه بچه اولمه یکم ک راه میرم یا میشینم درد میگیره کمرم اما کم 

لطفا راهنماییم کنید خطرناکه؟

من برای بارداری اولم رفتم پیش دکتر هاشمی جم خیلی خوب و راضی بود و خداروشکر مشکلی نداشتم الان برای دومی هم میخوام برم پیش ایشون ولی خداروشکر الان دیگه مطب داره سمت میدان توحید دیگه راحت میرم و میام چون نزدیک خونمونه . تو چی عزیزم بارداری خوبی داشتی ؟

2731

سلام دوستان من سه روز پیش بخاطر خون ریزی رفتم سونو سن جنین ۵هفته و ۶ روز گفتن یه هفته اختلاف از پریود و ضربان قلب را گفتند کم 106 بوده دکتر نا امیدم کرد الان خون ریزی ندارم کسی تجربه ای نداره

برای مراقبت های بارداری و زایمان من تحت مراقبت خانم دکتر صادقی بودم و از کارهایی که برام انجام دادم خیلی خیلی راضی ام. بخواید میتونم شماره تماسشون رو بدم هر کی خواست بره پیششون. دکتر ماهر و با تجربه ای هستن.

02144054572
02166933869

سلام دوستای عزیزم ..من ۳۱ ساله هستم .۲۳ سالگی باردار شدم و فرزند اولم سالم وسلامت به لطف خدا به دنیا آمد....بعد از ۱۳ سال ناخواسته دوباره باردارشدم اینو بگم که من دوبارهم پنج شش سال پیش سقط انجام دادم...

خواستم بگم این روزا که تقریبا هجدهم تیرماه سه ماهه میشم ، حالم اصلا خوب نیست انگار افسرده شدم ،،واینکه حالن تهوع فراوان دارم ...به همه ی غذاها واکنش نشون میدم ..تاجایی که خودم اصلا تواین مدت غذا درست نکردم ودائم خونه ی مامانمم هستم،،اما تقریبا نزدیک دوهفته هم هست که اکثر غذاهارو میخورم  مثلا پیتزا میخورم ،اما درکل به خیلی غذا تهوع میگیرم ..دکترمم بهم قرص ویتامین دی  و قرص ضد تهوع انستین وکیوفول که همون فولیک اسید هست دادن ..‌خواستم بدونم ایا اگر دقیقا سه ماهم کامل بشه حالم خوب میشه ،،،یعنی این تهوع لعنتی این بیحالی ها افسردگی ها عصبی بودنهام تموم میشه؟خواهش میکنم جواب بدید😔🥲

2738