2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نت بزن فیلم کروئلا اونو ببین

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2728

منم همینطور =///

کاش کرونا نبود و محرم مثل سالای قبل برگزار میشد...

ما هیچ الهی همه تو ••• خوشا به بخت بلندم که در کنارِ منی♡  متاهل و متعهد💍 جانِ من است او  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی دوستم  
2738

اپلیکیشن ایران فیلیکس رو دانلود کن هزاران فیلم و سریال ببین با زیرنویس بدون سانسور کیف کن😍

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
بزن شبکه پویا انه شرلی داره

بابالنگ درازو کی میزارن؟فکنم هفده هجده ساله ندیدم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
فیلم کره ای ببین پیشنهاد من بهت دبلیوعه

من تا قسمت ۶دیدم 

یکم عاشقانه تر نمیشه😒عاشقان ماه عالیه

بازم چیز خوب دیدی بگو کره ای

2706