2737
2734

سلام خانم 

من رو جهیزیه گاز فر داشتم دیگه چیزی دیگه ای نخریدم 

حالا ک اومدم آپارتمان و جام کنه و گاز رو صفحه دارم میخام بالاخره ی چیزی باشه ک کار فر رو تقریبا انجام بده 

نمیخام اشعه ای باشه 

اون توستر خوبه؟ مارک چی دارید شما و چطوره؟ 👀 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره من دارم خیلی خوبه فقط مشکل کوچیک بودن فضای آون هست وگرنه عالیه توش کیک . پیتزا. لازانیت. شیرینی و ... هرکاری با فر میشه با آون هم میشه انجام داد. من بیشل دارم راضیمممم . 

با خدا باش پادشاهی کن😎

من مارک ناسا الکتریک دارم ،از پیتزا تا مرغ و ماهی و کیک همه چی توش درست میکنم عالی میشه راضیم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
منم فر دارم ولی استفاده نمیکنم از تستر بیشتر استفاده میکنم فکر میکنم الا یک و‌پونصدو باشه 

منم مامانم اینادارن کم استفاده میکنن.ممنونم عزیزم  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

سلام عزیزم برای خرید بهترین آون توستر رو من سایت اسپیتا رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://spita.ir/bartarin-brand-toaster-oven/

آون توستر پارس خزر مدل Vesta

2706