2726
عنوان

ضخامت آنومتر و بقایای حاملگی!

82079 بازدید | 31 پست
سلام دوستای خوبم
من 19 دی سقط داشتم.الان 7 روزه دیگه لکبینی ندارم.اما سونوگرافیم میگه ضخامت آندومترم 12 هست و یک ناحیه اکوژن 7 میلیمتری در حفره رحمه.نوشته احتمال وجود لخته یا بقایای حاملگی یا پولیپ آندومتریه.کسی میدونه باید چیکارکنم؟نکنه دکتر بگه کورتاژ؟راه دیگه ای هست که اینا از بین برن؟خواهشا کمک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم بعد از سقط بقایای حاملگی داشتم. با دارو حل نشد. دکتر گفت بیا برا کورتاژ. نرفتم . رفتم عطاری . سونوم رو هم بردم. برام جوشوندنی داد. سه روز خوردم. روز سوم دل درد و کمر درد گرفتم. کمی شدیدتر از درد پری. رفتم حموم و لخته های خون دیدم. فرداش رفتم سونو. گفت مشکلی ندارم.
از من میشنوی تو هم اینکار رو بکن
همه شرایطت رو هم خوب توضیح بده بهش تا دارویی نده که برات ضرر داشته باشه
یاشا آنا وطن
2728
من هم یه سقط داشتم. بعدش تا یک ماه خونریزی داشتم. چهار دفعه هم رفتم سونوگرافی هر دفعه هم می گفت هماتوم یا بقایای حاملگی باقیست. دکترم چند تا آمپول و قرص داد. اما آخر سر هم مجبور به کورتاژ شدم. بعد از کورتاژ هم مشخص شد که چیزی از بقایای حاملگی باقی نمونده بوده، یعنی الکی کورتاژ شدم. الان هم به خاطر کورتاژ دچار عفونت و زخم شدم. امیدوارم شما مثل من نشی. خیلی تجربه بدی بود. به قول بچه ها اگه می تونی با دم کرده زعفرون یا گیاهان دیگه سعی کن سقطت رو کامل کنی.
سلام گلی جون
بین لخته با بقایای بارداری فرق هست.اگه لخته باشه با پریود بعدیت احتمال زیاد دفع میشه و مشکلی برات ایجاد نمی کنه.ولی بقایای بارداری باید حتما دفع بشه چون باعثه چسبندگی رحم میشه و برای بارداری بعدیت مشکل پیش ماره.اول دارو بهت میدن اگر دفع نشد پیشنهاد کورتاژ میدن.من حدود 1 سانتی متر بقایای بارداریم بود ولی تو سونو گفت عروق خونی تو این باقیمونده هست و خودش به راحتی نمیوفته.دکترم دارو داد ولی نیفتاد و کورتاژ شدم.اگه دکترت حرفه ای باشه هیچ مشکلی به خار کورتاژ برات پیش نمیاد
سلام سارا جون
آره عزیزم فقط یکروز از سقطت گذشته تازه خیلی زود هم سونو کردی
متیل ارگونوین هم آمپول هم قرصش رو باهم استفاده کن
هم زمان دم کرده رازیانه ( یا عرق رازیانه ..عطاری داره) بخور
بعد از یک هفته برو سونو
حتما دفع میشه
سلام تو رو خدا کمکم کنین. من سقط عمدی داشتم. و حالا که یه هفته از سقطم میکذره سونوکرافی کفت دیراوه رحمم17میلی متره. تا دیروز خونریزی داشتم وای حالا دیکه ندارم. قرص متیا ارکونوین و جوشونده عروسک بشت برده هم مصرف میکنم ولی نمیخوام کارم به کورتاز بکشه. بدنم خیلی ضعیف شده. کمکم کنین. بخدا مجبور بودم.
سلام تو رو خدا کمکم کنین. من سقط عمدی داشتم. و حالا که یه هفته از سقطم میکذره سونوکرافی کفت دیراوه رحمم17میلی متره. تا دیروز خونریزی داشتم وای حالا دیکه ندارم. قرص متیا ارکونوین و جوشونده عروسک بشت برده هم مصرف میکنم ولی نمیخوام کارم به کورتاز بکشه. بدنم خیلی ضعیف شده. کمکم کنین. بخدا مجبور بودم.
2706