2726
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126331 بازدید | 2585 پست

بیشتر از درد جسمی، درد روحی  ادم رو میکشه. دوهفته دیگه وقت دکتر دارم تا هم چک کنه که در رحمم چیزی نمونده و هم نتیجه بررسی جنین رو بگه. البته دکتر گفت حداقل باید سه ماه جلوگیری کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خیلی سخته واقعا سخته ولی باز خدارو شکر که ۸ هفتگی سقط شد و فقط صدای قلبش رو شنیدی سعی کن اصلا بهش فکر نکنی.من هم تجربه سقط رو داشتم ۴ونیم ماهگی که دیگه روزای آخر تکونهاشم حس میکردم عزیزم.خیلی ضربه ی روحیه ی سختیه.ولی خدا خودش یه قدرت به آدم میده که بتونی فراموش کنی.پس امیدت به خدا باشه و توکل کن به خدا انشاالله که یه نی نی ناز خدا بهت بده مطمئن باش که خدا خوشحالت میکنه.تو همین تاپیک بخون متوجه میشی که چقد خانمهایی هستن که بچه هاشون سندرم داشتن و دوباره بچه ی سالم دارن.مثلا الان پاییز بارداره که بچش سندرمی بوده .پس با قدرت باش و خودت را برای بارداری بعد آماده کن.سعی کن از همین حالا فولیک اسید ۵ رو شروع کن که برای ۳ ماه آینده آماده باشی برای بارداری بعدیت.

2728

سلام ببخشید نمیتونم جواب تک توتون بدم

من خودم اینجا و تشکیل دادم به خاطر امیدوار شدن کسایی که مثل ما تجربه تلخ و تجربه میکنن

خداروشکر۹۹ درصد بارداری بعدی سالم میشه بچه 

من چندساله که دارم افراد مختلف و بارداری بعدیشونو میبینم

پس خواهش میکنم فکرتان درگیر نکنید آزمایشهای لازم و بدید و چیزی که روش و تاکیددارم اینکه قبل بارداری سه ماه فولیک اسید ۵ با مشورت پزشکتون مصرف کنید خیلی تو این زمینه مهمه

من هم یه سقط دوماهگی داشتم بعد یه بارداری که بچه مشکل جمجمه و قلب و..داشت کلی آزمایش خودم و همسرم دادیم من هم فولیک ۵ خوردم شش ماه

الان خدارو هزار مرتبه شکر یه پسر سالم دارم و مجددا باردارم تا اینجا خداروشکر گفتن سالمه

دعا کنید برای بچه هام همیشه سلامت باشن

زهرای عزیزم که گفتی دوبار باردار شدی بچه مشکل داشت شما قبل بارداری دوم هیچ ازمایشی ندادی؟فولیک پنج خوردی؟

یکی تو تاپیک دیگه چندسال پیش بود به اسم ثنا که چهار پنج باری بارداری نا موفق داشت که بچه پاهاش کوتاه و پرانتزی بود اما میدونم آخرین بارداری که باهاش صحبت کردم بچه سالم بود پسر بود ۳۱ هفته دیگه ازش خبری ندارم

نمیدونم مشکلی معلوم شده بود یا نه تو زنتیک

اما شما حتما پیگیر باش اگه میتونی هزینه کنی روش پی جی اس رو انجام بده که سلامت جنین و بررسی میکنن بعد انتقال میدن به رحم

موفق باشی گلم

مرسی روشان جونم، خواندن پیام های شما به من خیلی دلگرمی میده. و آرومم می‌کنه. خدا خودش دل همه خانم ه ...

فدات عزیزم.امیدوارم هممون همین جا خبر بارداریهامونا بزاریم.باید با قدرت باشیم و توکلمون فقط به خدا باشه

سلام ببخشید نمیتونم جواب تک توتون بدم من خودم اینجا و تشکیل دادم به خاطر امیدوار شدن کسایی که مثل م ...

سوگند عزیزم ممنون که این تاپیک راه راه اندازی کردی و واقعا ما ازش روحیه میگیریم.خیلی خیلی خوشحالم که مجدد بارداری و خبرشو به ما دادی انشاالله که خبر زایمانت رو اینجا بزاری.عزیزم شما چند سالتونه؟

سلام ببخشید نمیتونم جواب تک توتون بدم من خودم اینجا و تشکیل دادم به خاطر امیدوار شدن کسایی که مثل م ...

سوگند عزیزم ممنون از اینکه این تاپیک رو راه اندازی کردی و ممنون که از حال خودت مارو خبر داری میکنی.انشاالله که خبر زایمانت رو اینجا بزاری عزیزم.بعد بچه اولتون فک کنم پسر بودن.این جنینتون جنسیتش مشخص شده؟ بعد دوباره آمینوسنتز شدی؟ الان چند ماهتونه؟

دوستان، لطفاً خبرهای خوش از خودتون و بچه های نازتون بذارید، ما از صمیم قلبمون خوشحال میشیم و انرژی مثبت میگیریم.

کسانی هم که میخواهید دوباره برید توی اقدام، بیایید با هم باشیم و قوت قلبی برای هم.

2706