2703
2553
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126189 بازدید | 2585 پست

کاش همه ی بچه ها بیان و بگن از بارداریهای موفقشون و کاش پاییز بگه چه آزمایش هایی و چه دارو هایی خوردن هم خودشون هم همسرشون که ما هم انجام بدیم و ابنکه دکترتون کی بوده تحت نظر کدوم دکتر بودین 

سلام .من زیر نظر دکتر وفایی شیراز هستم بارداری اول گفتن مشکل ستون فقرات داره بارداری دوم قلب  تو۱۲هفته رفتم نمیزد الان باردارم ۲۰ هفته خداروشکر همه چیز خوب بوده فقط هم اسید فولیک با آسپرین میخورم قبل بارداری هم ازمایش ژنتیک دادم مشکلی نبود 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام .من زیر نظر دکتر وفایی شیراز هستم بارداری اول گفتن مشکل ستون فقرات داره بارداری دوم قلب  ت ...

خدارو شکر عزیزم‌ انشاالله که تا آخرش رو با سلامتی به پایان برسونی.شما دلیل سقط هاتونا چی گفتن؟ چند ماه قبلش اسید فولیک خوردی.همسرتم خورد اسید فولیک رو؟

عزیزم‌خدارو هزار مرتبه شکر که بارداری موفقی دارین انشاالله که به زودی نی نیتو بغل بگیری و لذت ببری ع ...

ممنون عزيزم... انشالله براي همه اتفاقاي خيلي خيلي خوب بيفته

من و همسرم فاميل نبوديم، سابقه خانوادگي مشكلات مادرزادي هم نداشتيم... بارداري اولم تريزومي ١٣ شد متاسفانه كه چند پست بالاتر توضيح دادم...( بچه قبلي هم پسر بود😔- پس خيالت راحت ارتباطي با  كروموزم y, و تكرار در جنس مشابه نداره)
دكترم خيلي خوبه ولي سخت گير نيست و استرس الكي نميده

گفت مشاوره ژنتيك و كاريوتايپ و... لازم نيست..
بعد از سقطم بهم آهن و يدوفوليك داد و بعد از كورتاژم مولتي ويتامين و يدوفوليك كه-٥-٦ هفته بعدش باردار شدم( حتي بعد از كورتاژ، يه ازمايش خون ساده هم نخواست؛ همين قدر ساده گرفت دكترم همه چيو)
دكتر،به همسرم هم دارويي نداد
ولي خودم بهش گاهي( نامنظم) اسيد فوليك و مولتي ويتامين مي دادم بخوره😁
ولي با شروع بارداري، خيلي دقيق همه غربالگريها و آزمايشها رو تاكيد داشت انجام بدم، حتي آزمايشگاه و راديولوژيست هم خودش معرفي كرد كجاها برم كه مورد تاييدش بود...
سل فري رو خودم خواستم زودتر انجام بدم و جوابش هم خوب بود، و انتظار داشتم بگه ديگه امينوسنتز نميخواد .. ولي گفت بهتره ريسك نكنيم و انجام بدي همه رو، امينوسنتز مطمئن تره😬

نميشه نگران نبود ولي ميشه كنارش قوي و اميدوار بود💖💖

و خدايي كه به شدت كافيست
2720
خدارو شکر عزیزم‌ انشاالله که تا آخرش رو با سلامتی به پایان برسونی.شما دلیل سقط هاتونا چی گفتن؟ چند م ...

نه دلیل سقط هام گفتن احتمال زیاد ژنتیکه اما هرچی از مایش دادیم چیزی نشون نداد فقط خودم اسید فولیک ۵ میلی خوردم از هفته ۱۲ هم تا ۳۴ دکتر گفته باید اسپرین بخوری

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم سه روز پیش جنین 6 هفته ایی م رو به علت توقف رشد سقط کردم.سقط کردن انقدر ها هم که وحشتناک توی همین نی نی سایت گفته بودن اصلا نبود خداروشکر برای من خیلی راحت بود در عرض6 ساعت دفع شد و با کمترین درد و خونریزی.دردش تموم میشه ولی درد روحیش کم و بیش میمونه من خیلی قوی و محکم بودم موقع بستری شدن با لب خندون رفتم تو بلوک زایمان با لب خندون هم عصر مرخص شدم.ماما میگفت من تاحالا ندیدیم کسی برای سقط اینجوری بیاد.ولی همین محکم بودن و قوی بودن ی جاهایی آدم کم میاره شاید بروز ندادم ولی تو تنهاییم با همسرم برای همون جنین 3 میلی متریم اشک ریختم ولی مطمینم خدا دوردست رو میبینه و من فقط فردا و پس فردا رو.مطمینم خدا صلاحش رو در این دیده بوده ک فعلا باردار نباشم و یه فرصت مناسب تر.من خیلی خداروشکر کردم حتی موقع بستری مریض اومده بود برای شیمی درمانی فقط تو دلم میگفتم خدایا شکرت سقط در مقابل این مریضی هیچه. هیچ گله ایی هم ازش نکردم که چرا بچه من؟چرا اینجوری شد؟فقط باید تسلیم حکمت خدا شد. انشالله همه منتظرها همه نگران ها به لطف و صلاح خدا ی روزی شاد و خوشحال باشن.  

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی
منم سه روز پیش جنین 6 هفته ایی م رو به علت توقف رشد سقط کردم.سقط کردن انقدر ها هم که وحشتناک توی همی ...

سلام جنین ۶ هفته سقطش زیاد سخت نیست من ۵ ماهه سقط کردم واقعا وحشتناک و دردناکه ، انشالله که دیگه واست پیش نیاد و نینی بعدیت سالم باشه حتما حکمتی توش بوده نگران نباش حتما بعدی سالمه 

سلام جنین ۶ هفته سقطش زیاد سخت نیست من ۵ ماهه سقط کردم واقعا وحشتناک و دردناکه ، انشالله که دیگه واس ...

توکل به خدا انشالله برای شما هم خوبی و خوشی پیش بیاد عزیزم

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی
2714
ممنون عزيزم... انشالله براي همه اتفاقاي خيلي خيلي خوب بيفته من و همسرم فاميل نبوديم، سابقه خانوادگي ...

باز هم خدارو هزاران هزار بار شکر انشاالله که به سلامتی خبر زایمانت رو برامون بزاری عزیزم.پس شما فرصت زیادی برای خوردن اسید فولیک نداشتین ظاهرا فقط یک ماه بعدش قرص خوردین و بعد باردار شدین من هم طبیعی دفع شد ولی بقایا داشت و کورتاژ شدم واسه همین گفت ۶ ماه دیگه اقدام کن ولی اگه طبق ۶ ماه بخوام پیش برم به ماه محرم و صفر نزدیک میشیم ولی دوست ندارم تو محرم و صفر باردار بشم ولی اگه ۵ ماه بعدش باردار بشم قبل از محرم میشه.پس اشکال نداره ۵ ماه بعد از سقطم باردار بشم من.برای ما هم دعا کن

جدااا ؟ خب بعدش باردار شدید ؟ چی شد میشه توضیح بدید بچه ی سالمی دارید 

نه عزيزم قرار بود اين ماه اقدام كنم كه نشد انشالله ماه بعد دعا كن برام ولي چندنفر گفتن كه باردار شدن بچشون سالم بود با يكي هم در ارتباطم الان بارداره بچش سالمه خداروشكر

نه عزيزم قرار بود اين ماه اقدام كنم كه نشد انشالله ماه بعد دعا كن برام ولي چندنفر گفتن كه باردار شدن ...

انشالله که سالم میشه ؛ واقعا استرس داره انشالا که بیای بگی بارداری بعدیت خوب بوده توکل ب خدا 

سلام خانم ها

من هم خاطر تلخ سقط رو تجربه کردم. توی ۶ هفته صدای قلبش رو شنیدم و دوهفته بعدش توی ۸ هفتگی، یعنی پنج شنبه گذشته قبلش ایستاد و مجبور شدم اورژانسی کورتاژ کنم. خیلی ناراحتم

2706